Золотий маршрут Туреччини!

Туреччина
26378 uah

Опис туру

Стамбул / Бурса / Памуккале / Конья / Каппадокия / Анкара / Стамбул

Програма туру

Опис
1

Зустріч з гідами. Трансфер аеропорт-готель.

Нічліг в провінції Стамбулу

2

СТАМБУЛ - СТОЛИЦЯ ІМПЕРАТОРІВ (екскурсія за додаткову плату). Після сніданку ви відправитеся на площу Іподрому. Прадавні пам'ятники в самому центрі і навколо цієї площі є найважливішими пам'ятками Стамбулу. Після цього ви відвідаєте Собор Святої Софії в Константинополі, Айя-Софья. Потім ви опиніться у Блакитній Мечеті султана Ахмета. Це єдина мечеть у світі, що має шість мінаретів. Потім вашій увазі буде представлений Палац Топкапы, що є найбільшим і старим палацом у світі, що зберігся до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста і височіє на історичному півострові, звідки відкривається прекрасний вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Упродовж 400 років цей палац був центром управління Держави Османа, одній з трьох найбільших імперій світу.

Нічліг в провінції Стамбула 

3

ТАНОВЛЕНИЕ ОСМАНСКОЙ ИМПЕРИИ-БУРСА (екскурсія включена у вартість туру). Після сніданку в готелі відправлення у Бурсу (150км/ /-2часа).

Бурса - перша столиця Великой Османской Імперії. Тут можливо відчути справжній дух "Османа" - на вуличках міста, в історичних місцях. Панорамний огляд міста. Відвідування Улу Джами - найзнаменитіша мечеть Бурси - Ulu Cami. Огляд знаменитого "Шовкового Базару" - Koza Han Bazaar.

Переїзд і нічліг в Памуккале.

4

ПАМУККАЛЕ - ИЕРАПОЛИС (екскурсія за додаткову плату). Після сніданку в готелі вас чекають руїни античного міста Иераполис, яке розташувалося на вапнякових терасах. Тут знаходяться розвалини храму Аполлона, що датуються III століттям н.е. Далі переміщення в Памуккале до "бавовняного замку". Видимі здалека всесвітньо відомі білосніжні тераси (травертиновые утворення) виникли в результаті відкладення солей з насичених кальцієм джерел термальних вод.

Переїзд і нічліг в Конья. 

5

ЗАГАДКОВА КАППАДОКІЯ (екскурсія за додаткову плату). Після раннього сніданку в готелі, переїзд в Каппадокію. По прибуттю, для вас буде проведена екскурсія по ландшафту Каппадокії, що зачаровує, який ще називають "місячний ландшафт". Ви відвідаєте Долину Любові і Долину Дербент, Аванос, дивовижні оглядові майданчики з приголомшливими видами, керамічну фабрику, знамениті три красуні і килимова фабрика, а також підземне місто Саратлы.

Увечері вам трапиться нагода за бажання взяти участь в дивовижному шоу дервішів (екскурсія за додаткову плату), що крутяться.

Ніч в готелі Каппадокії

6

ПОВІТРЯНІ КУЛІ І КАППАДОКІЯ-АНКАРА (екскурсія за додаткову плату). Побачити Каппадокію "Країну прекрасних коней" можна не лише із землі, але і піднявшись високо в небо. Неймовірні краси, які відкриються вашому погляду, не залишать вас байдужими. Здійснити подібну подорож можна на повітряній кулі! Дивовижний ландшафт, десятки куль, що піднімаються в небо, в променях висхідного сонця, світанок і дивовижна картина пробудження Каппадокія буде напевно найяскравішим враженням. Майже годинний політ дозволить вам насолодиться долинами і побачити місця недоступні для пішого відвідування.(екскурсія за додаткову плату рано вранці).

Після сніданку в готелі можливість відвідати музей просто неба Гереме - національний паркмузей під захистом ЮНЕСКО - це ансамбль церков, дивовижного ландшафту і старовинних фресок, що зберігся упродовж століть (екскурсія за додаткову плату рано вранці).

Далі переїзд в столицуТурции - Анкару (290 км, /-4часа).

Нічліг в Анкарі

7

АНКАРА - СТАМБУЛ (екскурсія включена у вартість туру). Після сніданку в готелі відвідування знаменитого музею Ататюрка, що детально розповідає про життя того часу, зберіг особисті речі Мустафи Кемаля.

Після, переїзд з Анкари в Стамбул (450 км, /-5 годин) - унікальне місто у світі, що стоїть на двох континентах одночасно і найбільше місто в Туреччині, з багатою історією, надзвичайною архітектурою і ідеальним місцем розташування.

Нічліг в провінції Стамбулу.

8

Залежно від часу вильоту комфортабельний автобус доставить вас в аеропорт для повернення додому.

9

Увага! Ця програма туру не є офіційною програмою і не може служити підставою для рекламації. Програма і порядок проведення екскурсій можуть бути змінені з технічних причин.​

Важливо! У програмі можуть бути зміни залежно від погодних умов і часу вильоту. Програма може починатися в зворотному порядку.

Проголосувало: 0
Дата виїзду
14.05.2021 - Львів
Додаткові дати
21.05.2021 - Львів
7
Ночей
Входить у вартість туру
  • розміщення в готелях 4*

  • сніданки і вечері

  • груповий трансфер

  • переїзди між містами

  • російськомовний професійний гід

  • екскурсії за програмою

  • медстраховка
За додаткову оплату
  • ​додаткові екскурсії

  • вхідні квитки

  • обіди