Відпочинок в Єгипті

Проголосувало: 55

Єгипет, фото

Єгипет — дивовижна країна із дуже спекотним кліматом і привабливими піщаними пейзажами. Може ви не плануєте тут прожити життя, але замовити відпочинок у Єгипті від туроператора La Tour — ваш обов’язок, якщо ви прагнете неповторних вражень. 

Відпочинок у Єгипті: що цікавого

Туристів приваблює безцінна культурна спадщина, жаркий клімат, Великий Бар’єрний риф, Піраміди, Луксор, долина Нілу або півострів Синай. І це тільки маленька частинка з того, що можна тут побачити. 
 
Тур до Єгипту з Івано-Франківська розпочинається із столиці країни Каїру, де проживають близько 20 мільйонів жителів, що робить його найбільшим африканським містом. Тут ви можете побачити дивовижний Єгипецький музей (120 000 експонатів з давніх часів, мумії фараонів, чудові прикраси і дивовижні дрібниці із побуту), цитадель Саладіна та мечеть Алабастер (Мухаммед Алі) та багато інших цікавих речей.
 
Єгипет — це країна пірамід, які стали гробницями колишніх фараонів.  Це одне із семи чудес стародавнього світу. Тут манить своєю таємничістю кожен пагорб і кожен кущ. Дешеві тури в Єгипті — це не тільки неймовірні спогади, а й можливість зекономити кошти на наступну цікаву подорож.
 
Єгипетська частина Середземноморського узбережжя — це, насамперед, прекрасні піщані пляжі та чудове прозоре море. Воно не може не сподобатися любителям морського відпочинку, піщаних дюн, що тягнуться від дельти Нілу майже на 500 км до кордону з Лівією. До найважливіших курортів Єгипту належать: Аль-Агамі, Марса Матрух, Агіба. Тури в Єгипет з Івано-Франківська будуть коштувати для вас значно дешевше, якщо бронювати їх ще взимку. Для постійних клієнтів працює програма лояльності.
 
Сучасна Олександрія — це друге за величиною місто Єгипту, в якому варто побувати. Палаци королів і краса величних замків залишуть глибокий слід у вашому серці.
 
У Карнаку, який колись був найсвятішою частиною колишньої столиці Єгипту можна побачити найбільший храм Амун-Ре, який займає майже 25 га.  Його стіни вкриті багатими прикрасами, а сам храм був внесений до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.
 
Круїз по долині Нілу — одна з головних подій, яка чекає туристів, які відвідують Єгипет разом із туроператором La Tour. З палуби круїзного корабля можна спостерігати мінливу природу та побут мешканців, які значною мірою залишалися такими ж, як у часи фараонів. 
 
Обов’язкові пункти програми під час поїздки включають відвідування двох чудових релігійних і культових місць: храм Ком Омбо (45 км на північ від Асуану), був споруджений на скелі, трохи вище берега річки в пошану до двох божеств — Собека та Хору Старшого та храми Абу-Сімбел, розташовані на самому півдні країни. Це є одні з головних туристичних визначних пам'яток Єгипту. І тільки монументальний Рамзеса, що охороняє вхід до храму (внесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) велично дивиться на піщані пейзажі.

 Дивовижні факти про Єгипет

Чи знаєте ви, що велика частина мешканців Єгипту і досі живе в таких побутових умовах, що майже не відрізняються від тих, які були багато віків назад. Вони уникають спілкування зі сторонніми та підтримують власні традиції. Цікаво? Тоді замовляйте гарячу путівку в Єгипет з Івано-Франківська.

Де замовити путівку до Єгипту

Туроператор «La Tour» пропонує вам насолодитися чудовими туристичними подорожами до Єгипту та в інші країни світу. LaTour — це досвід, гарантований часом для високої якості туристичних послуг.
Разом із «La Tour» ви отримаєте:
  • різноманітні туристичні послуги для індивідуального та групового відпочинку;
  • гарячі відпочинкові тури в Єгипет та інші країни світу;
  • романтичну подорож для закоханих пар;
  • неймовірні враження і задоволення від поїздки вже у 2019 році;
  • доступні ціни на подорожі у будь-яку країну світу.
Тур до Єгипту підкреслять додаткові послуги:
  • трансфер з аеропорту до готелю;
  • перекладач та гід;
  • попереднє бронювання номерів та інших розваг;
  • індивідуальні умови для постійних клієнтів.
Дізнайтеся ціни на гарячі тури до Єгипту чи іншої країни у нашого менеджера. 
 
Туроператор La Tour в Івано-Франківську — це якісний відпочинок по цілому світу, який вам не забудеться ніколи.

Ми знаходимось