Відпочинок в Єгипті

Проголосувало: 52

Єгипет, фото

Єгипет розташований в північно-східній Африці. Північне узбережжя країни омивається водами Середземного моря, а частина Східного узбережжя — водами Червоного моря. Червоне море рясніє кораловими шельфами та рифами, найбагатшою морською флорою і фауною, в тому числі декількома видами морських черепах.

Столиця держави — Каїр, найбільше місто Африки. Велику частину країни займає Лівійська пустеля. Це величезне рівне плато, одне з найбільш посушливих, та водночас, красивих місць на планеті.

Хургада — це найстаріший курорт Єгипту. Пляжі тут піщані, гладкі, з поступово зростаючою глибиною. Даний курорт вибирають в якості місця відпочинку в основному сім'ї з дитиною, які бажають заощадити на відпустці.

Шарм-ель-Шейх: найбільшою перевагою цього курорту вважаються коралові рифи, що простягнулися по всьому узбережжю. Найбагатша підводна фауна вже у самого берега. По цьому пункту Хургада істотно програє: коралових рифів там зовсім мало, при цьому вони розташовані досить далеко від берега. Коралові рифи — це одночасно і плюс, і мінус відпочинку в Шарм-ель-Шейху. Це пов'язано з тим, що корали розташовані практично біля самого берега, що значно ускладнює захід у море, тому в більшості готелів вхід в море тільки з понтона.

Обидва міста розташовані на Червоному морі, але різниця в погодних умовах суттєва: Шарм-ель-Шейх прикривають невисокі гори, і тому взимку тут немає такого вітру, як в Хургаді, а вода і повітря трохи тепліше.

Дахаб — це Своєрідний «Східний Амстердам». Він «справжній», домашній і дуже затишний. Дахаб мовою бедуїнів означає «золото» - саме такого кольору пісок на цих пляжах, а замість звичайних шезлонгів милі східні килимки й подушки!

Тут рай для любителів віндсерфінгу — вітер дме постійно, практично завжди є хвилі, а берег пологий. Візитна картка Дахаба — сотні ковзають над водою кольорових вітрил.

Це курорт для тих, хто готовий пожертвувати деяким комфортом, а зекономлені гроші витратити на активний відпочинок та екскурсії.

Ми знаходимось