Угорщина, Австрія
95 euro

Опис туру

Івано-Франківськ- Відень-Будапешт-Івано-Франківськ

Програма туру

Опис
1

День 1.

18:00 - збір групи на залізничному вокзалі. Можливе приєднання до групи в Стрию,  Мукачево, Ужгороді.

18:15 - виїзд з Івано-Франківська.  Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд.


2
День 2. 
Прибуття у Відень. По дорозі сніданок у придорожньому кафе (оплачується самостійно).
Екскурсія у Відні - місті музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам'ятника імператриці Марії Терези; інтер'єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.
Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно. 
Збір групи. Переїзд до Будапешту. Поселення в готелі. 
Рекомендуємо по бажанню:  вечірню прогулянку на кораблику по Дунаю (20 євро). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Ночівля.

3
День 3.
Сніданок в готелі. 
Оглядова екскурсія по Будапешту.  По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси ... Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд ... і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. 
Вільний час. 
Рекомендуємо:  Відвідати  оздоровчий комплекс - Купальні Сечені ( вхідний квиток оплачується додатково). Термальний комплекс розташований в Міському Парку та є найбільшим в Європі. До послуг відпочиваючих – 15 басейнів з різною температурою та мінеральною водою.
Збір групи. Виїзд на Україну.  
По дорозі  заїзд в торговий центр (TESKO, ASHAN) на закупи (по-бажанню). 

4 День 4. 
Прибуття в Івано-Франківськ (Ужгород, Мукачево, Стрий)
Проголосувало: 1
Дата виїзду
06.12.2019 - Івано-Франківськ
Додаткові дати
4
Ночей
Входить у вартість туру
  • Проїзд автобусом євро класу по маршруту туру,


  •  Оглядові екскурсії у Відні та Будапешті,


  • Супровід керівником групи,


  • Проживання в готелі зі сніданком.
За додаткову оплату
  • факультативні екскурсії,


  • додаткове харчування,


  • особисті витрати