User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 

3-ДЕННИЙ СПЛАВ ПО ДНІСТРУ

с.Нижнів (Тлумацький р-н) – с. Незвисько (Городенківський р-н)

1 День. 08:00 год. виїзд з  Івано-Франківська  автобусом.  Починається сплав із села Нижнів Тлумацького району після інструктажу фахівця.  Передбачена зупинка на обід-перекус (мати своє харчування).  Продовжуємо сплав, насолоджуючись краєвидами  та чарівністю природи. Зупинка біля с.Будзин на вечерю та нічліг. Вечеря готується на відкритому вогнищі. Ночуємо в палатках. Можна брати гітару з собою і влаштувати вечірній концерт.

2 День. Сніданок. Складаєм табір та продовжуємо наш маршрут. Протягом сплаву ми зупиняємся на екскурсії по печерах, водоспад «Дівочі сльози». Буде обов’язково зупинка на обід-перекус. Зупинка на нічліг та вечерю біля села Стінка.

3 День. Сніданок. Складаєм табір та продовжуємо наш маршрут. Буде обов’язково зупинка на обід-перекус.  Сплав з пішою екскурсією до Раковецького замку.Закінчується наш сплав у с. Незвисько Городенківського району, звідки нас забирає автобус,  і ми, втомлені, але задоволені з повними рюкзаками вражень їдемо додому.

Орієнтовний приїзд  в  м.Івано-Франківськ  о 20:00 год.

**Обов’язково з собою мати дощовики, змінний одяг(бажано мати сорочку з довгим рукавом,  штани, головний убір з широкими полями) та резинове  взуття, а також сонцезахисні креми, рушник, карімат,  харчування.

Вартість туру

від 2100 грн./особа*

 

У вартість включено:

-  Проїзд автобусом (м.Івано-Франківськ-с.Нижнів; с.Незвисько-м.Івано-Франківськ);

-  Супровід інструктора під час сплаву;

-  Оренда спорядження.

*При бронюванні даного туру прохання вартість уточнювати.

Мінімальна кількість осіб в групі 7 осіб.

 

 

 

О компании

"La Tour" - туристическая компания, которая дарит людям незабываемые воспоминания уже на протяжении десяти лет! Нам очень важны Ваши пожелания и именно на них мы базируемся при поиске тура. Мы знаем как организовать наиболее комфортный и интересный отдых. Ценим каждого клиента и предложим тур, который понравится именно Вам!