Відпочинок в Туреччині

Туреччина, фото

Туреччина — одна з найпопулярніших країн туристичного відпочинку в Україні. Відпочинок в Туреччині — це прекрасна можливість поніжитися на сонячних пляжах чудових курортів Туреччини таких як Аланья, Анталья, Белек, Бодрум, Кемер, Кушадаси, Мармарис, Сіде і багатьох інших. Розвинена інфраструктура, неймовірна кількість розваг і багатство історичної спадщини цих регіонів Туреччини не залишить байдужим навіть найвибагливіших туристів і мандрівників. Туреччина — красива і цікава країна, характерна незвичайною природою, а так само древніми й сучасними визначними пам'ятками.

Завдяки великій за площею протяжності, клімат Туреччини надзвичайно різноманітний. Сонячно і тепло з ранньої весни до пізньої осені на Егейському та, особливо, на південному узбережжі Середземного моря. Тут найдовший купальний сезон в Європі. Зима відносно м'яка (+15 - +16 градусів С), літо вологе і жарке. У липні-серпні середня температура може досягати +38 градусів Цельсія.

Анталійське узбережжя знамените своїми мальовничими бухтами, прекрасними сосновими лісами і горами.

Селище Белдібі розташоване в довгій вузькій долині, що протягується вздовж узбережжя паралельно схилам гірського масиву Тавра.

У селищі Белдібі берег моря в основному складається з великої гальки. За певних готелів на берег привезений дрібний пісок, а так само побудовані пірси. На курорті безліч бюджетних готелів які розташовані на першій береговій лінії. Белдібі можна рекомендувати молоді, через те, що курорт приваблює відомими турецькими дискотеками. Для відпочинку сімей з маленькими дітьми курорт не рекомендується.

Сам Кемер — невелике курортне містечко, що потопає в густій ​​зелені, оточений сосновими лісами й цитрусовими садами.

Гордість Кемера — його пляжі, оцінені європейцями як найбільш екологічно чисті.

Пляжі — галькові та піщано-галькові. Крім купання, пропонується маса розваг, починаючи від стандартних водних велосипедів, закінчуючи параглайдингом.

Туристичний район Кемера відрізняється готелями та клубами високого класу. Поблизу пляжів розташовані типові турецькі ресторани, дискотеки: Aura Club - за одну ніч може прийняти близько 2500 відвідувачів. Charlotte (дуже багато місцевих ді-джеїв), Inferno, Kristal.

Гейнюк — ще одне курортне селище в районі Кемера. Відстань від Кемера до курорту Гейнюк - 7 кілометрів. Гори майже в щільну підходять до моря, утворюючи мальовничі бухти. Практично всі готелі тут — справжні шедеври дизайнерської й ландшафтної майстерності. Тут багато готелів 4-5 *, а за кількістю барів, ресторанів і дискотек Гейнюк може скласти конкуренцію Кемеру.

Чам'юва — симпатичний крихітний курорт, а точніше, невеликий шматочок пляжу, вздовж якого вишикувалися з десяток 4* і 5* готелів. У перекладі з турецької Чам'юва означає «соснове гніздо». Чам'юва зачаровує гостей великою кількістю зелені, неспішним ритмом життя. Тут до сих пір працюють ремісники, а в ресторанах подають смачну баранину. В

Кириш — невеличке мальовниче селище. Тут сподобається тим, хто шукає тихе і затишне місце для сімейного або романтичного відпочинку біля моря. Кириш пропонує безліч першокласних готелів з високим рівнем сервісу і всіма умовами для спокійної відпустки. Багато хто їде в це селище, щоб подихати повітрям, наповненим хвойним ароматом. Пляжі тут з дрібною галькою, хоча деякі готелі тішать своїх гостей піском і пірсами.

На шопінг або дискотеку можна з'їздити в місто Кемер — дорога на місцевому транспорті займе 5-10 хвилин.

Ми знаходимось