Лижна ейфорія в Словаччині

Словаччина
109 euro

Опис туру

Ужгород - Левоча - Попрад - Високі Татри - Ясна - Кошице - Ужгород

Програма туру

Опис
1
Збір групи в Ужгороді о 09:20. Перетин кордону. Пеерезд в Левочу, екскурсія по місту.
Левоча - колишній центр Спіша, в минулому найбагатше місто Спіша, в центрі міста дуже добре збереглася середньовічна площа, яку оточують близько 60 будівель в стилі готики і ренесанс. У костелі Св. Якуба (вх. квиток 5 EUR) знаходиться найвищий дерев'яний готичний вівтар в світі - робота видатного різьбяра Майстри Павла з Левочі. На Маріанської горі знаходиться Маріанський костел, який є однією з 10-ти Базилік в Словаччині. У 2009 році місто записаний в Світова спадщина ЮНЕСКО.
Переїзд в Попрад. Поселення в готель.
2
Сніданок. Виїзд на катання на лижах в Татранську Ломніцу, курорт на висоті 850 м над рівнем моря. Це один з найбільш популярних зимових курортів Словаччини. У вас буде можливість покататися на лижах і набратися магічним позитивом від Татр.
Повернення в готель. Ночівля.

Пропонуємо:
*екскурсія в Белянський печеру (18 EUR., Діти до 12 років - 12 EUR, вхідний квиток включений у вартість),
*екскурсію в місто Кежмарок (12 EUR, діти до 12 років - 10 EUR) *поїздка в Штрбське Плесо (дорослий 7 EUR, дитина до 12 років - 5 EUR)
*вечерю в національному стилі в Колибі в Старій Лесні (дорослий - 22 EUR, діти до 12 років - 17 EUR). Вас чекає гостинна атмосфера і смачна їжа з напоями.
3
Сніданок.
Виїзд в Ясну - найвідоміший курорт Низьких Татр, є, на загальну думку, кращим гірськолижним центром у всій Східній Європі. 
Для самих допитливих пропонуємо екскурсію «Цей Чарівний підземний світ» (дорослий 18 EUR, діти до 12 років - 15 EUR). Вас очікують відвідини найбільшої печерної системи! Дем'яновські печери - це найдовша дев'яти ярусна система, яка складається з 170 (!) Різних печер. Найбільш вражаючою з них вважається Печера Свободи - унікальна печера з величними водоспадами і сталагмітами, оригінальними і химерними формами озер - одна з найкрасивіших в Європі. Поряд з печерами є декілька чарівних ресторанчиків, кафе і магазинчиків з сувенірами, де ви можете погуляти, купити необхідне і пообідати.
Повернення в Попрад.
Пропонуємо Вам відмінну релаксацію в термальному комплексі Врбове (15 EUR. Діти до 12 років - 12 EUR -3 години) - в термальною купальні Врбове ви знайдете справжню геотермальну воду, яка вважається однією з найкращих мінеральних вод у Центральній Європі з вмістом важливих для людського організму мінеральних речовин. Геотермальна вода, що наповнює басейни, виходить з глибини більше 2000 м і містить мінерали, які надають сприятливий вплив на опорно-рухову, дихальну, нервову системи, на шкіру і серцево-судинну систему. 
Температура води досягає 59 ° C. У басейнах підтримується температура від 26 до 38 ° C. Повної релаксації сприяють форсунки зі струменями води, що знімають м'язову напругу.
Повернення в Попрад.  Ночівля.
4
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Кошице. Оглядова екскурсія по найкрасивішому місту Словаччини. Місто Кошице був обраний культурною столицею Європи 2013 року.
Під час екскурсії Ви побачите всі головні визначні пам'ятки історичного центру міста: собор Св.Алжбети, найбільший собор Словаччини та східної Європи, каплицю Св. Михайла, готичну вежу дзвіницю Св. Урбана, чумний стовп, знаменитий оперний театр, міську Ратушу, костел Єзуїтів.
Повернення в Україну.
Приїзд до Ужгород у вечірній час доби (в залежності від проходження кордонів).
Проголосувало: 59
Дата виїзду
20.12.2019 - Ужгород
Додаткові дати
12.01.2020 - Ужгород
24.01.2020 - Ужгород
14.02.2020 - Ужгород
28.02.2020 - Ужгород
06.03.2020 - Ужгород
20.03.2020 - Ужгород
4
Ночей
Входить у вартість туру
 • Проживання в готелі 3* зі сніданками

 • Транспортне обслуговування по маршруту туру
 • Екскурсії в Кошице та в Левоче
 • Супровід гідом-керівником групи під час туру
За додаткову оплату
 • Консульський збір та послуги візового центру (при потребі відкриття візи)
 • Додаткові екскурсії та вхідні квитки
 • Прокат лижного спорядження та SKI-паси
 • Курортний збір
 • Страховка
 • Особисті витрати та додаткове харчування
 • чайові гіду та водіям