ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО КРАЇН

Проголосувало: 0
ВСЮ АКТУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПО УМОВАХ ВЇЗДУ УКРАЇНЦІВ МОЖНА ВІДСЛІДКУВАТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ


ТУРЕЧЧИНА

Згідно нового NOTAM А2932/21 пасажири, що прибувають з України до Туреччини зобов'язані надати один з перерахованих нижче документів:

 1. Офіційний документ, випущений відповідними органами країни, про те що пасажир був вакцинований як мінімум за 14 днів до прильоту до Туреччини;
 2. Документ про те, що пасажир перехворів COVID протягом останніх 6 місяців до в'їзду в Туреччину;
 3. Експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений максимум за 48 годин до в'їзду;
 4. Сертифікат про негативний ПЛР-тест на COVID, зроблений максимум за 72 години до в'їзду.

ПЛР-тести не потрібні дітям до 11,99 років.
Дана вимога буде застосовуватися для рейсів з України з 04.09.2021 г. 
https://bit.ly/3np2x9h
!!! На даний момент немає роз'яснень щодо вимог до форми документів 1-3 (якою мовою, наявність підпису, печатки), в зв'язку з цим рекомендуємо використовувати Сертифікат про негативний ПЛР-тест на COVID.

Актуальна інформація доступна за посиланням: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?page_id=1973&location=tr


ЄГИПЕТ

Інформуємо вас, що в рамках зусиль, що вживаються урядом Арабської Республіки Єгипет по боротьбі з COVID-19, громадяни іноземних держав не допускаються до в’їзду у випадку відсутності у них негативних результатів тесту ПЛР.

Згідно нових правил ПЛР тести повинні проводитися не раніше ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою необхідно пред’являти у роздрукованому вигляді з мокрою печаткою та баркодом. Будь-ласка зверніть увагу, що у випадку якщо результат тесту не відповідає вищеназваним вимогам, туристи будуть змушені здавати тест ще раз безпосередньо в аеропорті Єгипту.

Виняток становлять діти до 6 років. Обов`язкове ПЛР тестування для них не потрібно.

Необхідні умови дійсного результату роздрукованого ПЛР тесту для перетину кордону:
- Тест повинен містити дату та час тестування. 72 годин вираховуються з моменту здачі тесту;
- Тест повинно бути видано офіційно зареєстрованою лабораторією і підтверджений оригінальною мокрою печаткою;
- Тест повинен містити точну назву тесту (RT - PCR) та дані зразка,який було взято;
- Тест повинен бути англійською або арабською мовами.
- Аналіз повинен містити водяний знак або міжнародний штрих-код QR-CODE, який переадресовує на офіційний сайт лабораторії.
- У разі відсутності роздрукованого аналізу з лабораторії у пасажира повинен бути офіційна адреса електронної пошти з результатом, виданий лабораторією, а не який-небудь іншу адресу електронної пошти.

Туристам, які з поважних причин не змогли отримати результат тесту в Україні, надається можливість зробити тест на COVID-19 в аеропорту після прильоту в Єгипет.  Вартість такого тесту складає 30 у.о. і може бути оплачена як в доларах США, так і в місцевій валюті (згідно банківського курсу на день оплати).
Тести на COVID-19 по прильоту будуть робитися безпосередньо в терміналі прильоту до проходження паспортного контролю. Результати будуть надані туристу протягом 48 годин.

У разі отримання позитивного результату на COVID-19 туриста буде розміщено в окремому номері готелю (зі спеціального резервного фонду) для подальшого лікування, або госпіталізовані якщо в цьому буде необхідність.

БОЛГАРІЯ

Правила в’їзду українців до Болгарії мало чим відрізняються від її країн попередниць, про які ми говорили раніше.
Вам потрібен буде свіжий негативний ПЛР тест (не пізніш, ніж за 72 години). Причому країна просить максимально розширені відомості про лабораторію, а також обов’язково дату проведення тестування. Бланк з результатами має бути англійською мовою.КІПР

Для нерезидентів Кіпру:

1. Обов'язкова наявність Cyprus Flight Pass, цей документ зобов'язані заповнювати всі пасажири, що в'їжджають на Кіпр, в незалежності від громадянства, віку та країни, звідки здійснюється в'їзд. Без заповненої Cyprus Flight Pass авіакомпанія має право відмовити в перевезенні.
2. ПЛР-тест на COVID-19 з негативним результатом, зроблений НЕ раніше ніж за 72 години до години вильоту вашого рейсу.
3. Після прильоту необхідно пройти повторне тестування за свій рахунок (ВАРТІСТЬ 15-19 євро) і перебувати на самоізоляції до отримання результату тесту. Час готовності тесту після прильоту - три години з моменту здачі.
4. Діти до 12 років звільняються від необхідності тестування.

Для резидентів Кіпру:
1. Обов'язкова наявність Cyprus Flight Pass, цей документ зобов'язані заповнювати всі пасажирів, що в'їжджають на Кіпр, в незалежності від громадянства, віку та країни, звідки здійснюється в'їзд. Без заповненої Cyprus Flight Pass авіакомпанія має право відмовити в перевезенні.
2. Пасажири можуть зробити перший тест після прильоту, другий - через 3 дні. Результати іншого тіста і свій посадковий талон потрібно відправити на monada@mphs.moh.gov.cy
3. Rapid-Antigen тест не приймається.
4. Діти до 12 років звільняються від необхідності тестування.

ОАЕ

З 31 січня 2021 року всі пасажири, що прибувають в Дубай з будь-якого пункту відправлення, перед посадкою на рейс повинні надати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, який був проведений не більше 72 годин до вильоту.

Результат (оригінал тесту) повинен бути виданий англійською або арабською мовами і обов'язково роздрукований (електронний документ не приймається).

C 3 жовтня 2020 року пасажири, що прибувають в Дубай з України, в обов'язковому порядку проходять додатковий безкоштовний тест після прибуття в аеропорт DXB.

Туристи повинні залишатися в своєму номері і дотримуватися режиму самоізоляції до отримання результатів тесту.

Правило поширюється на громадян країни, резидентів, туристів і транзитних пасажирів, незалежно від аеропорту прибуття, країни вильоту або авіакомпанії, яка здійснює рейс.

Діти у віці до 12 років і діти з інвалідністю від середнього до тяжкого ступеня не підлягають тестуванню.

Згідно останніх даних, реєстрація в Pure Health необов'язкова, але важливо, щоб турист проходив ПЛР-тест тільки в затверджених урядом лабораторіях. Зі списком лабораторій, схвалених МОЗ, можна ознайомитись за посиланням.

Для отримання додаткових роз'яснень пасажирам пропонується зв'язатися з авіакомпанією перед поїздкою.

Туристам також необхідно:

 • Роздрукувати і заповнити «Декларацію про здоров'я».
 • Підписати «Зобов'язання про дотримання карантину», яке буде видано на борту, якщо Дубай - ваш кінцевий пункт призначення. Дану форму необхідно пред'явити співробітникам медичної служби після прибуття в Дубай.
 • Після прибуття в аеропорт туристу необхідно завантажити додаток COVID-19 DXB (дляiOS.Android).

ВАЖЛИВО: умови в'їзду в емірат Абу-Дабі

З 31 липня 2021 року Україну внесено до країн «Зеленого» списку - карантин після прибуття в емірат Абу-Дабі з України не вимагається*

Після в'їзду в емірат Абу-Дабі туристам необхідно пройти ПЛР-тестування на 6-й і 12-й дні перебування.

* Згідно до останнього опублікованого «Зеленого» списку країн, який може бути переглянутий і змінений, спираючись на ситуацію з COVID-19.


ДОМІНІКАНА 

Процедура перетину кордону громадянами іноземних держав повинна відповідати слідуючим нормам:
ПЦР тест не потрібен, але по прильоту тести можуть бути зроблені вибірково і безкоштовно в аеропорту Ла Романа.

На територіі країни діють слідуючі обмеження:
- Всі готелі мають «Протокол міжнародного стандарту»
- Обмежень по заповнюваності готелей немає
- Дотримуються всі заходи безпеки: масковий режим, дезінфекція рук і соціальна дистанція 1,5 метри
- Проводяться всі екскурсії, окрім відвідування дискотек

ВАЖЛИВО! 
З 01.02.2021 кожен турист повинен перед вильотом самостійно заповнити і роздрукувати код (або завантажити на телефон) «Електронний квиток» за посиланням https://eticket.migracion.gob.do/ (всього буде отримано 2 QR коду - на приліт і на виліт з країни.)
Анкета заповнюється окремо на кожного туриста.
Рекомендуємо починати заповнення не раніше ніж за 72 години до дати вильоту рейсу.
У випадку, якщо туристи з поважних причин не встигли заповнити і роздрукувати «Електронний квиток», то можуть також заповнити його на сайті «E-Ticket» після прильоту в аеропорту. QR код повинен бути пред`явлений при проходженні прикордонного контролю.

ГРУЗІЯ

При перетині кордону з ПЛР-тестом або Вакциною необхідно заповнити електронний дозвіл на в'їзд.
1. Вакцинація
Якщо турист пройшов повний * курс вакцинації, відвідати Грузію можна без здачі тестів! В даному випадку при собі необхідно мати підтверджуючий документ про вакцинацію (оригінал) переведений на англійську мову.
* Повний курс вакцинації вважається пройденим, якщо було проведено 2-а етапу введення вакцини в організм людини.
2. ПЛР-тест
Наявність ПЛР-тесту дозволяє в'їзд громадянам Росії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Казахстану, України, ЄС, Бахрейну, Великобританії, Ізраїлю, Катару, Норвегії, ОАЕ, Швейцарії, США, Саудівської Аравії.
При перетині кордону з ПЛР-тестом, документ повинен бути на англійській мові і зроблений не пізніше ніж за 72 години до прибуття. Йти на самоізоляцію не потрібно, однак на третій день перебування в Грузії необхідно зробити повторний тест.
Вартість тесту коливається від 110 до 220 ларі.
Після здачі повторного тесту туристи можуть спокійно пересуватися і подорожувати по країні не чекаючи результатів тесту.
При позитивному результаті турист буде переведений в готель, відведений для COVID-19, або в лікарню (в разі необхідності).
Всі витрати виникають при лікування або перебування в готелі турист оплачує самостійно, якщо немає медичної страховки яка передбачає лікування і ізоляцію через COVID-19.

У разі проходження повторного тесту на території Грузії, туриста можуть затримати і посадити на карантин. Тест доведеться пройти в обов'язковому порядку. Всі витрати турист несе за свій рахунок.
У разі якщо туриста не затримали в момент перебування в країні і факт порушення буде може бути виявлений прикордонниками на вильоті в аеропорту, туриста можуть зобов'язати сплатити штраф у розмірі 2000 ларі.

МАЛЬДІВИ
Транзитні пасажири, які подорожують через Дубай на Мальдіви, зобов'язані пред'явити перед вильотом негативний результат ПЛР-тесту.

Термін дії тесту, а також вимоги авіакомпаній можуть бути змінені в будь-який момент, прохання перевіряти актуальну інформацію на сайті авіакомпанії або в турагенції.

Всі туристи і короткострокові відвідувачі зобов'язані пред'явити негативний PCR-тест по прибуттю на Мальдіви, зроблений не більше, ніж за 96 годин до вильоту (96 годин рахуються з моменту взяття проби).

 • Діти віком до 0,99 років звільнені від здачі PCR-тесту.
 • Якщо пасажир здійснює транзит під час поїздки, початковий PCR-тест буде дійсний тільки в тому випадку, якщо транзит не перевищує 24 годин.
 • Якщо пасажир здійснює транзит більше 24 годин, він повинен пройти повторний PCR-тест до посадки в пункті транзиту.

Не потрібний обов'язковий переклад результату ПЛР-тесту на англійську мову (рекомендується).

ПЛР-тест повинен бути наданий як оригінал сертифікату, виданий схваленою, ліцензованою або зареєстрованою урядом лабораторією.

У сертифікаті про негативний ПЛР-тест має бути зазначено назву та адресу лабораторії, результат тесту, друк лабораторії, дата тестування, а також повинні бути вказані ім'я та підпис співробітника, який видав результати.

Зі списком лабораторій, затверджених МОЗ України, можна ознайомитися за посиланням.

Авіакомпанія, яка виконує рейси, буде перевіряти даний документ до вильоту гостя.

Всім відвідувачам, які прибувають в країну, необхідно встановити додаток «TraceEkee» (App Store / Play Store) до прибуття в країну з метою забезпечення Вашої безпеки і безпеки оточуючих під час Вашої відпустки.

Заповнення форми Декларації про здоров'я є обов'язковою процедурою для всіх пасажирів, які прибувають в країну. Всім пасажирам необхідно заповнити онлайн-форму Декларації про здоров'я не раніше ніж за 24 години до вильоту.

Форма декларації здоров'я (HDF) повинна бути заповнена і представлена ​​усіма відвідувачами двічі - спочатку по прибуттю на Мальдіви, а потім перед від'їздом з Мальдів (заповнюється не раніше ніж за 24 години до вильоту в обох випадках). Ця форма повинна бути представлена ​​відповідній посадовій особі по прибуттю в аеропорт. Отримавши Декларацію про стан здоров'я, ви отримаєте QR-код електронною поштою. Вам буде необхідно завантажити отриманий QR-код на свій телефон. По прибуттю в аеропорт, співробітники імміграційної служби перевірять Ваші документи і попросять Вас надати QR-код разом з Декларацією про стан здоров'я.

ВАЖЛИВО: Гості, які прибудуть без онлайн-форми, будуть заповнювати її в аеропорту, що може зайняти деякий час і призвести до того, що гості пропустять свій трансфер в готель.

Результат негативного результату ПЛР-тесту:

 1. повинен бути завантажений у форму Декларації здоров'я (приклад);
 2. повинен бути наданий авіакомпанії за запитом;
 3. повинен бути представлений в імміграційну службу Мальдів по прибуттю на Мальдіви.

Ми знаходимось