ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО КРАЇН

Проголосувало: 0
ТУРЕЧЧИНА

З 15 березня 2021 року для в’їзду в Турецьку Республіку обов’язковим буде заповнення  електронної форми ( https://register.health.gov.tr/# ) на сайті Міністерства охорони здоров’я Туреччини.
Електронну форму необхідно заповнити за 72 години до прибуття в Туреччину. Заповнену форму необхідно буде роздрукувати або зберегти на смартфон чи інший девайс для пред’явлення представнику авіакомпанії перед посадкою на рейс. Пасажири без заповненої форми не будуть допущені на авіарейс, оскільки на її основі автоматично генеруватиметься HES-код. HES-код – це персональний код, запроваджений Міністерством охорони здоров’я Туреччини, для відстеження переміщення людей, які можуть бути інфіковані.
За допомогою коду МОЗ Туреччини зможе зв’язатися з вами у випадку будь-якого контакту з пацієнтом, інфікованим Covid-19, під час вашої подорожі. Тому при заповненні форми важливо вказувати актуальний номер мобільного телефону.
Заповнену форму також перевірятимуть на кордоні Турецької Республіки.
Якщо ви не заповнили форму або внесли завідомо неправдиву інформацію на вас можуть накласти адміністративні санкції, а також вам можуть заборонити в’їзд до країни.
Нагадуємо, що громадяни України можуть подорожувати до Туреччини за умови наявності негативного результату ПЛР-тестування, зробленого не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону.

ЄГИПЕТ

Інформуємо вас, що в рамках зусиль, що вживаються урядом Арабської Республіки Єгипет по боротьбі з COVID-19, громадяни іноземних держав не допускаються до в’їзду у випадку відсутності у них негативних результатів тесту ПЛР.

Згідно нових правил ПЛР тести повинні проводитися не раніше ніж за 72 годин до прибуття в Єгипет. Результати тестів англійською мовою необхідно пред’являти у роздрукованому вигляді з мокрою печаткою та баркодом. Будь-ласка зверніть увагу, що у випадку якщо результат тесту не відповідає вищеназваним вимогам, туристи будуть змушені здавати тест ще раз безпосередньо в аеропорті Єгипту.

Виняток становлять діти до 6 років. Обов`язкове ПЛР тестування для них не потрібно.

Необхідні умови дійсного результату роздрукованого ПЛР тесту для перетину кордону:
- Тест повинен містити дату та час тестування. 72 годин вираховуються з моменту здачі тесту;
- Тест повинно бути видано офіційно зареєстрованою лабораторією і підтверджений оригінальною мокрою печаткою;
- Тест повинен містити точну назву тесту (RT - PCR) та дані зразка,який було взято;
- Тест повинен бути англійською або арабською мовами.
- Аналіз повинен містити водяний знак або міжнародний штрих-код QR-CODE, який переадресовує на офіційний сайт лабораторії.
- У разі відсутності роздрукованого аналізу з лабораторії у пасажира повинен бути офіційна адреса електронної пошти з результатом, виданий лабораторією, а не який-небудь іншу адресу електронної пошти.

Туристам, які з поважних причин не змогли отримати результат тесту в Україні, надається можливість зробити тест на COVID-19 в аеропорту після прильоту в Єгипет.  Вартість такого тесту складає 30 у.о. і може бути оплачена як в доларах США, так і в місцевій валюті (згідно банківського курсу на день оплати).
Тести на COVID-19 по прильоту будуть робитися безпосередньо в терміналі прильоту до проходження паспортного контролю. Результати будуть надані туристу протягом 48 годин.

У разі отримання позитивного результату на COVID-19 туриста буде розміщено в окремому номері готелю (зі спеціального резервного фонду) для подальшого лікування, або госпіталізовані якщо в цьому буде необхідність.

БОЛГАРІЯ

Правила в’їзду українців до Болгарії мало чим відрізняються від її країн попередниць, про які ми говорили раніше.
Вам потрібен буде свіжий негативний ПЛР тест (не пізніш, ніж за 72 години). Причому країна просить максимально розширені відомості про лабораторію, а також обов’язково дату проведення тестування. Бланк з результатами має бути англійською мовою.


КІПР

Для нерезидентів Кіпру:

1. Обов'язкова наявність Cyprus Flight Pass, цей документ зобов'язані заповнювати всі пасажири, що в'їжджають на Кіпр, в незалежності від громадянства, віку та країни, звідки здійснюється в'їзд. Без заповненої Cyprus Flight Pass авіакомпанія має право відмовити в перевезенні.
2. ПЛР-тест на COVID-19 з негативним результатом, зроблений НЕ раніше ніж за 72 години до години вильоту вашого рейсу.
3. Після прильоту необхідно пройти повторне тестування за свій рахунок (ВАРТІСТЬ 30 євро) і перебувати на самоізоляції до отримання результату тесту. Час готовності тесту після прильоту - три години з моменту здачі.
4. Діти до 12 років звільняються від необхідності тестування.

Для резидентів Кіпру:
1. Обов'язкова наявність Cyprus Flight Pass, цей документ зобов'язані заповнювати всі пасажирів, що в'їжджають на Кіпр, в незалежності від громадянства, віку та країни, звідки здійснюється в'їзд. Без заповненої Cyprus Flight Pass авіакомпанія має право відмовити в перевезенні.
2. Пасажири можуть зробити перший тест після прильоту, другий - через 3 дні. Результати іншого тіста і свій посадковий талон потрібно відправити на monada@mphs.moh.gov.cy
3. Rapid-Antigen тест не приймається.
4. Діти до 12 років звільняються від необхідності тестування.

ОАЕ

Для відвідування Дубаю необхідно надати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більш як за 72 годин до вильоту. Зробити тест необхідно у затверджених лабораторіях, з їхнім офіційним переліком можна ознайомитися тут (оберіть з переліку країн Ukraine).

Результат тесту повинен бути англійською (або арабською) у паперовому вигляді. Електронний варіант не приймається.

Також по прибуттю в аеропорт необхідно пройти повторний ПЛР-тест вже безоплатно. До отримання результатів другого тесту потрібно бути на самоізоляції у своєму готелі. Як правило, це займає 8-10 годин. Результат приходить в смс-повідомленні.

Також попросять встановити мобільний додаток на телефон — “COVID19 - DXB Smart App”.

ДОМІНІКАНА 

Процедура перетину кордону громадянами іноземних держав повинна відповідати слідуючим нормам:
ПЦР тест не потрібен, але по прильоту тести можуть бути зроблені вибірково і безкоштовно в аеропорту Ла Романа.

На територіі країни діють слідуючі обмеження:
- Всі готелі мають «Протокол міжнародного стандарту»
- Обмежень по заповнюваності готелей немає
- Дотримуються всі заходи безпеки: масковий режим, дезінфекція рук і соціальна дистанція 1,5 метри
- Проводяться всі екскурсії, окрім відвідування дискотек

ВАЖЛИВО! 
З 01.02.2021 кожен турист повинен перед вильотом самостійно заповнити і роздрукувати код (або завантажити на телефон) «Електронний квиток» за посиланням https://eticket.migracion.gob.do/ (всього буде отримано 2 QR коду - на приліт і на виліт з країни.)
Анкета заповнюється окремо на кожного туриста.
Рекомендуємо починати заповнення не раніше ніж за 72 години до дати вильоту рейсу.
У випадку, якщо туристи з поважних причин не встигли заповнити і роздрукувати «Електронний квиток», то можуть також заповнити його на сайті «E-Ticket» після прильоту в аеропорту. QR код повинен бути пред`явлений при проходженні прикордонного контролю.

ГРУЗІЯ

При перетині кордону з ПЛР-тестом або Вакциною необхідно заповнити електронний дозвіл на в'їзд.
1. Вакцинація
Якщо турист пройшов повний * курс вакцинації, відвідати Грузію можна без здачі тестів! В даному випадку при собі необхідно мати підтверджуючий документ про вакцинацію (оригінал) переведений на англійську мову.
* Повний курс вакцинації вважається пройденим, якщо було проведено 2-а етапу введення вакцини в організм людини.
2. ПЛР-тест
Наявність ПЛР-тесту дозволяє в'їзд громадянам Росії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Казахстану, України, ЄС, Бахрейну, Великобританії, Ізраїлю, Катару, Норвегії, ОАЕ, Швейцарії, США, Саудівської Аравії.
При перетині кордону з ПЛР-тестом, документ повинен бути на англійській мові і зроблений не пізніше ніж за 72 години до прибуття. Йти на самоізоляцію не потрібно, однак на третій день перебування в Грузії необхідно зробити повторний тест.
Вартість тесту коливається від 110 до 220 ларі.
Після здачі повторного тесту туристи можуть спокійно пересуватися і подорожувати по країні не чекаючи результатів тесту.
При позитивному результаті турист буде переведений в готель, відведений для COVID-19, або в лікарню (в разі необхідності).
Всі витрати виникають при лікування або перебування в готелі турист оплачує самостійно, якщо немає медичної страховки яка передбачає лікування і ізоляцію через COVID-19.

У разі проходження повторного тесту на території Грузії, туриста можуть затримати і посадити на карантин. Тест доведеться пройти в обов'язковому порядку. Всі витрати турист несе за свій рахунок.
У разі якщо туриста не затримали в момент перебування в країні і факт порушення буде може бути виявлений прикордонниками на вильоті в аеропорту, туриста можуть зобов'язати сплатити штраф у розмірі 2000 ларі.

ЧОРНОГОРІЯ

Кордони Чорногорії відкриті, вона приймає туристів з будь-яких країн. Для в'їзду необхідно
АБО негативний ПЛР-тест (не старше 72 годин),
АБО довідку про антитіла IgG (не менше, ніж за 30 днів)
АБО довідку про вакцинацію (не менше, ніж через 7 днів після другої дози).


Дані вимоги не поширюються на дітей до 5 років.


Карантину по прильоту або повторного тесту після прильоту НЕПОТРІБНО!

Діючі обмеження, що впливають на туристів

- коммендантскій годину з 22.00 до 05.00
- заборонені туристичні екскурсії та переміщення між містами в вихідні дні
- діє заборона на масові заходи

ХОРВАТІЯ

Особам, які подорожують з туристичною метою і мають підтвердження оплаченого проживання в готелі, кемпінгу, у приватного орендаря або на орендованому судні і іншій формі туристичного проживання або є власниками будинків / судів в Республіці Хорватія, в'їзд в Республіку Хорватія дозволяється за умови пред'явлення одного з таких сертифікатів :
- негативний результат ПЛР-тесту або результат швидкого тесту на антиген на SARS-CoV-2, що не перевищує 48 годин (від часу взяття мазка до прибуття на пункт перетину кордону).
Діти до 7 років звільняються від обов'язку тестування, якщо подорожують з батьками / опікунами, які мають негативний результат ПЛР-тесту або швидкого тесту на антиген.
Якщо перебування в Республіці Хорватія планується більше 10 днів, тест повинен бути повторно зданий протягом десяти днів з дати видачі першого тесту;

- сертифікат про щеплення для осіб, які отримали другу дозу вакцини проти COVID-19 більш ніж за 14 днів до прибуття. Якщо вакцина передбачає одну дозу, то вона теж повинна бути зроблена більш ніж за 14 днів до прибуття.

При наявності підстави для в'їзду в Хорватію необхідно зареєструвати свій намір на сайті МВС Хорватії і роздрукувати реєстраційний номер заявки - таке підтвердження прискорить перетин кордону, проте не є дозволом на в'їзд від МВС Хорватії.

МАЛЬДІВИ

В рамках зусиль, що вживаються урядом Мальдівської Республіки по боротьбі з COVID-19, громадяни іноземних держав не допускаються до в’їзду у випадку відсутності у них негативних результатів тесту ПЛР.
Згідно нових правил ПЛР тести повинні проводитися не раніше ніж за 96 години до вильоту.
Тест обов`язковий для всіх подорожуючих на Мальдіви за винятком дітей до 1 року.

Необхідні умови дійсного результату роздрукованого ПЛР тесту для перетину кордону:
- Тест повинен містити дату та час тестування. 96 годин відраховуються з моменту здачі тесту.
- Тест повинен бути виданий офіційно зареєстрованою лабораторією
- Сертифікат повинен містити точну назву тесту (RT - PCR) та дані зразка,який було взято.
- Сертифікат повинен бути англійською мовою.

Не раніше, ніж за 24 години до прибуття заповнити спеціальну форму на сайті для отримання QR-коду. Теж саме необхідно повторити перед зворотнім вильотом, не раніше, ніж за 24 години до вильоту.

Особливості заповнення форми: окрім даних про стан здоров`я, країни які відвідувались останні 14 днів, інформації про багаж, необхідно завантажити свою фотографію і копію ПЛР-тесту. В розділі Mobile Nember цифри телефону писати без знаку + та пробілів. Потрібно обовязково заповнити розділи позначені зірочками, пункти без зірочок заповнювати не оборязково.
Примітка: різниця в часі  між Україною та Мальдівами +3 години.
Отриманий QR-код пред`являється при проходженні паспортного контролю. У пункті анкети «WHICH ISLAND WILL YOU BE STAYING IN» зі списку необхідно вибрати назву свого готелю. У разі відсутності потрібного готелю необхідно вибрати острів, найближчий до курорту.

Ми знаходимось