ІспаніяІспанія — країна пристрасті та краси!

Муніципалітет Севільї, збудований півколом, обіймає красиву площу Іспанії, а у нішах урядової будівлі викладені плиткові панно в знак єдності іспанських провінцій. Любителі мистецтва щоразу відкривають для себе  цілий світ галерей з роботами найвідоміших художників світу, таких як Пікассо та Далі. Архітектурні шедеври Гауді, немов величезні керамічні статуї, вже роками дивують туристів своєю красою та барвистістю.  Нічне життя Іспанії, сповнене пристрасного танцю фламенко та іспанського вина, розлітається гучними веслощами до самого світанку, тож любителям вечірок рекомендуємо не впустити можливості, та відвідати цю пристрасну країну.

Всім, хто обожнює море обов'язково припадуть до душі обширні, піщані пляжі Іспанії зі спекотним кліматом та блакитним морем, які чудово підійдуть для відпочинку з дітьми через м'який пісок та невелику глибину. Тут завжди тихо і не буває сильних вітрів через пагорби на заході.

Актуальні тури

Як найкраще розпочати осінь? 🛍 Спочатку оновити гардероб у Мілані, 🛣 далі відвідати неймовірної краси Екс-ан-Прованс, побачити Марсель, Барселону та Кольюр, завітати в Ніццу, 🏰 відвідати маленьке але таке чарівне королівство Монако і провести 6 незабутніх днів в Іспанії🏞. Хіба це не середземноморський рай?
  • Київ
  • 11
  • 04.09-15.09
Відкрий для себе південне узбережжя Європи! Автобусний тур: Венеція–Мілан–Сан-Ремо–Монако–Ніцца–Ансі–Монтре–Фрайбург–Інтерлакен–Меерсбург–Берхтесгаден + Відпочинок на узбережжі Іспанії (6 ночей)
  • Чоп
  • 14
  • 08.09-22.09

Ми знаходимось