Відпочинок в Німеччині

Проголосувало: 50
Німеччина, фото

Німеччина — країна з глибокою історією, дух якої зберігся в багатьох містах, в стінах замків і у творах мистецтва. Майже в кожному місті Німеччини знайдеться, на що подивитися. Але є міста, які в жодному разі не можна оминути увагою, інакше справжню Німеччину ви так і не пізнаєте.

Відпочинок в Німеччині важко собі уявити без екскурсій по замках, історичним центрам міст, по музеях і картинним галереям. Німеччина має у своєму розпорядженні десятками місць, де буде цікаво побувати туристам. І найкращим способом це зробити буде потрапити на одну або кілька екскурсій.

Найпопулярніші екскурсії під час турів в Німеччину зазвичай включають в себе Берлін, Дрезден, Бремен, Гамбург, Кельн та інші великі міста країни. У Берліні ви знайдете не тільки різноманітну архітектуру різних епох, але і безліч музеїв.

В Дрезден варто їхати за живописом і музикою. Тут зосереджена левова частка картинних галерей Німеччини. А місцеву оперу необхідно відвідати будь-якому гостю міста.

Під час екскурсії по Гамбургу варто відвідати міську гавань і основний вузол судноплавства Німеччини. І не забудьте вийти до берега озера Альстер в центрі міста.

Ну а Бремен радує око старовинною архітектурою багатого середньовічного міста. А ще прогулянка по його історичному центру буде раз за разом зіштовхувати вас із зображеннями знаменитих Бременських музикантів у всіх можливих версіях.

Серед екстраординарних екскурсій в Німеччині можна обрати поїздку в колишній концтабір Заксенхаузен, який зберігає сліди трагедії Другої Світової війни.

Прикладом оглядових міських екскурсій в Німеччині можна назвати пішохідні і автомобільні прогулянки по місту.

Деякі міста Німеччини є об'єктом окремих екскурсій. Таким містом є Потсдам, цей зразок європейської архітектури.

Іншим популярним екскурсійним напрямком в Німеччині є подорожі до замків і палаців. Прикладом можуть послужити баварські замки Людвіга II, монастир Андекс, Ротенбург і інші фортеці й палаци Німеччини.

У зелених землях Саксонії та Тюрінгії особливо поширені пішохідні та велосипедні тури. Судячи з відгуків екскурсії в Німеччині, саме такі подорожі полюбляє все більше і більше туристів. Втім, класичні оглядові автобусні екскурсії в Німеччині популярні не менше. І питання тут стоїть тільки у ваших пріоритетах.

Німеччина відрізняється суворими звичаями, не дарма педантичність німців увійшла в легенди по всьому світу. І морський відпочинок тут цілком відповідає духу країни. Адже пляжі Німеччини перебувають на березі Балтійського і Північного морів, з вельми непростим кліматом. Однак, німецьке морське узбережжя безперечно варто того, щоб побувати на ньому. Адже тут ви знайдете цілюще морське повітря, хвойні ліси на березі і чудові піщані пляжі. Так що вам неодмінно варто відвідати пляжні курорти Німеччини.

Більшість німецьких морських курортів розташовано на островах. Але частина з них знаходиться і на материковому узбережжі. Наприклад, курорт Преров на півострові Фішланд-Дарс-Цінгст. Він вважається кращим місцем в Німеччині для відпочинку на морі з дітьми, за рахунок розкішного пляжу в п'ять кілометрів завдовжки 80 метрів і завширшки з м'яким спуском у воду. Практично всі німецькі морські курорти мають свою власну цікаву історію. У Преров за морем і сонцем німці приїжджають вже 130 років поспіль.

Іншим популярним місцем відпочинку на пляжах в Німеччині є острів Узедом. Він відомий найдовшою в Європі набережною лінією і популярний ще з XX століття.

Серед турів до Німеччини з відпочинком на морі найдорожчими, і одночасно найпопулярнішими є острова Рюген і Зюльт. Сюди стікається німецька еліта. А пляжі острова Хіддензе користуються любов'ю пенсіонерів і відпочиваючих з дітьми через пологі спуски у воду і спокійне море. Так само як і пляж Тіммендорфе, де для дітей виділено окрему огороджену ділянку. Окремі зони виділені для нудистського пляжу і для відпочиваючих з собаками.

Серед широко відомих пляжів Північного моря можна назвати Санкт-Петер-Ордінг і острів Амрум. Останній довгі роки був притулком піратів, а зараз отримав славу морського курорту.

Актуальні тури

Прага та Дрезден. Виїзд зі Львова. Екскурсія в Дрезден у вартості туру!
 • Львів
 • 4
 • Харчування ВВ
 • 22.05-26.05
Сумно? Буденно? Набридло сидіти вдома? Тоді Париж, Амстердам, Прага чекають на Вас! Додайте різноманіття у Ваше життя.
 • Львів
 • 7
 • 02.06-09.06
Чисте повітря, нові враження, нові почуття та задоволення, саме це чекає Вас
 • Львів
 • 6
 • 08.02-14.02
БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ! Незабутня 7-ми денна подорож чекає на Вас! 5 екскурсій вже у вартості туру: Перлинка Романтичної дороги замків - Вюрцбург; Перше знайомство з романтичним Парижем; Незабутня автобусна екскурсія по всіх ласих місцях Парижа; Трансфер на оглядовий майданчик Монпарнас; Дивовижний і чудовий - Трір!
 • Львів
 • 7
 • 27.12-03.01

Ми знаходимось