Різдво на Святій Землі

Ізраїль
840 usd

Опис туру

Святкування Різдва Христового у Вифлеємі. Щоденно Літургії у святих місцях. Відвідування всіх святинь, пов'язаних з земним життям Ісуса: Назарету, Віфлеєму, Єрусалиму, Кани Галілейської, Йордану, Галілеї, Юдейської пустелі, Хайфи, Ейн-Карема, Мертвого моря та ін.. Паломництво відбувається у супроводі священослужителя УГКЦ.

Програма туру

Опис
1

Переліт в Тель-Авів. Прибуття в ізраїльський аеропорт ім. Бен Гуріона. Зустріч з гідом. Екскурсія Тель-Авів – Яффо. Вулички та визначні місця древнього міста. Будинок Симона кожевника біля яффського порту береже історії про святі діяння апостола Петра. Древній порт Яффа з трьохтисячолітньою історією. Католицька церква св. Петра збудована у 1654 році на фундаменті середньовічної цитаделі 18-го століття, архітектурні розкопки, що ведуться у місті постійно, музеї та доглянуті вузенькі вулички Яффо.

Переїзд у Вифлеєм, поселення в готель, вечеря, ночівля.

2

Сніданок. Віфлеєм, Єрусалим. Паломництво у Вифлеєм (Bethlehem) одне із древніх міст Святої Землі, де народився Ісус Христос. Місто розташоване на землі Палестинської автономії. Відвідуємо Храм Різдва Христового який у 2012 році занесли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.  У Молочному гроті, побачимо ясла в яких колисався Ісус, вівтар Волхвів та Різдва з Вифлеємською зіркою. Також у гроті зберігається чудотворна ікона Вифлеємської Матері Божої, мозаїки та фрески давніх часів.

Єрусалим. Панорама Єрусалиму. Оливна гора. Місце вознесіння Господнього «Стопочка». Монастир "Pater Noster", церква "Dominus Flevit". Гетсиманський сад. «Церква Всіх Націй». Гробниця Діви Марії.

Повернення у Вифлеєм. Урочистості з нагоди святкування Різдва Христового. Різдв’яна Літургія, вечеря.

3

Сніданок. Йордан. Єрихон. Мертве море. Монастирі Іудейської пустелі. Єрихон – місто в Палестинській автономії з історією у 10 тисяч років! На горі «Спокус» Ісус постив 40 днів. Зараз на горі Каранталь розташований православний монастир «Спокуси». Смоківниця Закхея в Єрихоні, Палестина. Дереву понад дві тисячі років. Каср Ель-Яхуд – місце хрещення Ісуса Христа. Омовіння в водах Йордана з Благословінням.

Відпочинок на Мертвому морі з відвідуванням магазину косметики Мертвого моря. Монастир св. Герасима. Повернення в готель. Вечеря.

4

Сніданок. Хайфа, Назарет, Кана Галилейська. Хайфа. Кармелітський монастир «Stella Maris». Панорама Бахайських садів.

Назарет. Храм Благовіщення. Джерело Діви Марії. Церква Архангела Гавриїла. Кана Галілейська – місце першого чуда Ісуса Христа: перетворення води на вино на шлюбній гостині. Переїзд до Тверії, поселення у готель. Вечеря.

5

Сніданок. Галілея. Гора Блаженств – місце проголошення Нагірної проповіді. Їдемо у Табху, місцевість, неподалік Галилейського озера. Місце славиться дивом яким Ісус примножив хліб та рибу. Після цього паломників чекає фантастичний обід з «рибою святого Петра». Вартість обіду 20$ з особи.

Далі Капернаум, місто Ісуса Христа, бо саме тут Ісус часто гостював  своїх родичів називаючи місто «своїм». Капернаум вщент знищив землетрус і стер з землі на тисячу років. Лише у 1894-м монахи-францисканці взялись за відбудову міста та будівництво монастиря. Нині паломники їдуть  Капернаум, як у національний парк Ізраїлю з багатовіковою історією.

Галілейське море Нового Завіту. Озеро Кінерет сьогодні – 165 км унікальної прісної найнижчої у всьому світі водойми. Нижче рівня океану на 213 метрів! Кажуть, що води ріки Йордан, проходячи крізь озеро, не змінюють своєї структури. Для паломників це місце у першу чергу земля, де жив і проповідував Ісус.

Свята гора Фавор – місце Преображення Господнього. Одинока гора висотою 588 метрів велично височіє серед Іздрілонської долини. «Табор» -- назва гори на івриті, що означає «випукле місце», яке часто згадується  Старому Завіті. На горі є храм Преображення Господнього з трьома престолами та жіночий монастир у якому є печерний храм Салімського царя Мелхіседека. Повернення у готель у Віфлеєм. Вечеря.

6

Сніданок. Єрусалим – Via Dolorosa. Віфезда – "овеча купіль". Церква св. Анни – місце Різдва Пречистої Діви Марії.

Via Dolorosa – Хресна Дорога. Храм Гробу Господнього: Голгофа, Камінь помазання, Гріб Господній. Вільний час для приватної молитви.

Стіна плачу, дім первосвященика Каяфи. Церква Peter in Gallicantu. Гора Сіон, гробниця царя Давида, світлиця Тайної вечері, де сходить на апостолів Святий Дух у день П’ятидесятниці. Бенедиктинський монастир Дорміціон, місце Успіня Богородиці, 

Повернення в готель. Вечеря.

7 Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в міжнародний аеропорт ім. Бен Гуріона. Переліт до України.
Проголосувало: 47
Дата виїзду
23.12.2019 - Київ або Львів
Додаткові дати
7
Ночей
Входить у вартість туру
  • авіапереліт в обидві сторони;
  • всі трансфери згідно програми;
  • проживання у готелях 3*, 3+*;
  • харчування – сніданки та вечері;
  • екскурсії згідно програми;
  • послуги дипломованого гіда та супроводжуючої особи.
За додаткову оплату
  • вхідні квитки згідно програми та чайові  гідові і водієві (50 $/особа) – обов'язкова оплата;
  • медичне страхування (згідно тарифного плану);
  • факультативні програми: обід з рибою св. Петра (20 $/особа), прогулянка на кораблику по Галілейському морю (10 $/особа).