Стокгольм тут!

Литва
90 euro

Опис туру

Львів- Рига- Стокгольм- Юрмала- Львів

Програма туру

Опис
1

Важливо ! Оскільки проводяться ремонтні роботи на Двірцевій Площі на Ж/Д Вокзалі. Виїзд відбуватиметься з Аеропорту.(Старий Термінал)

08:00 збір на залізничному вокзалі м.Львів. 08:30 виїзд з Львова. За умови швидкого проходження кордону пропонуємо факультативно: екскурсія у Любліні. Люблін – це місто із 700-літньою історією, багатою на події. Історична спадщина Любліна, насичена ягеллонською традицією, переплетення народів, культур і релігій створили чарівну атмосферу, яку можна відчути й пережити. Усі ці елементи є джерелом натхнення для здійснення діяльності в галузі культури, мистецтва та науки. Оглядова екскурсія (8євро). Нічний переїзд по території Польщі до Латвії.

2 Прибуття в Ригу. Пішохідна екскурсія "Стара Рига". Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги. Додатково пропонується екскурсія "Рига - столиця югендстилю" (8 євро). Такі відомі метці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст., перетворили історичну частину Риги, у архітектурний шедевр, що сьогодні внесена у спадщину ЮНЕСКО. 17:30 переїзд з Риги до Стокгольму на паромі. По дорозі пропонується дискотека, розважальні ігри, караоке. Ніч на паромі.
3 Сніданок на паромі ( оплачується додатково). 10:30- прибуття до Стокгольму. Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів" (20 євро), своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників. Рекомендуємо факультативну пішохідну екскурсію по старій частині міста Гамла Стан ( 12 Євро) і відвідати Стокгольмську ратушу (20 євро). Стокгольмська ратуша - одна із найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма, символ шведської столиці. 17:00 відправлення зі Стокгольму у Ригу. Ніч на паромі.
4 Сніданок ( оплачується додатково). 11:00 прибуття у Ригу. Факультативна екскурсія по м. Юрмала* (18 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги.
5 Прибуття у Львів близько 11:00
Проголосувало: 58
Дата виїзду
21.05.2020 - Львів
Додаткові дати
13.02.2020 - Львів
5
Ночей
Входить у вартість туру
  • Проїзд автобусом єврокласу.
  • Проїзд на паромі Рига-Стокгольм-Рига у 4-місній каюті категорії С (B на паромі Romantika) (без вікна, душ та туалет в каюті).
  • Екскурсії по програмі.
  • Супровід керівника групи.
  • Страхування.
  • Доплата за святкові тури = 10 Євро
За додаткову оплату
  • Рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки.
  • Особисті витрати.
  • Депозит на факультативні екскурсії 33 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються.
  • курортний збір в готелях від 1 до 3 євро (оплата на місці)