Озеро Синевір та водоспад Шипіт

Екскурсії по Україні
650 uah

Опис туру

Івано-Франківськ – Пилипець – Синевирська Поляна – Івано-Франківськ

Програма туру

Опис
1

07:00 год. виїзд з Івано-Франківська.

Їдем доводоспаду Шипіт. Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба, що у селі ПилипецьМіжгірського району.

Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

Далі ми оглянемо панораму Карпат на крісельному витягу.

Переїзд на озеро Синевир.
Озеро Синевир відноситься до ТОП 10 найкрасивіших озер світу. Це найбільше озеро Українських Карпат, розташоване на висоті 989 метрів над рівнем моря. Входить у склад Національного природного парку «Синевир». Знаходиться у Міжгірському районі Закарпатської області України.

Озеро утворилося внаслідок перекриття гірського потоку кам'янистими породами після землетрусу 10-11 тисяч років тому. Площа водного плеса становить 4-5 га, його глибина — 8-10 м (найбільша глибина сягає 22 м. Озеро поповнюється поверхневими та атмосферними водами, з нього витікає невеликий струмок (басейн р. Тереблі). Вода в озері — слабомінералізована, чиста, прозора. Тут водиться три види форелі — озерна, райдужна та струмкова, а також гольян та рак річковий. Однак купатися у Синевирі заборонено, зокрема не дозволить поплавати ще й температура води, яка максимально нагрівається лише до 13°С.

Посеред озера є острівець кохання. Існує повір’я, якщо закохана пара припливе на цей острівець, то ця пара буде назавжди разом.

Повернення до м. Івано-Франківська.

Орієнтовний час приїзду до м. Івано-Франківськ о 22:00 год.

Проголосувало: 62
Дата виїзду
19.09.2020 - Івано-Франківськ
Додаткові дати
1
Ночей
Входить у вартість туру
    • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
    • супровід гіда-екскурсовода
    • страхування на час подорожі
За додаткову оплату
    • вхідні квитки
    • харчування та особисті витрати