Магія Балтійського Моря

Латвія, Швеція
115 euro

Опис туру

Львів - Гданськ - Рига - Юрмала - Стокгольм - Рундаль - Львів! Три столиці у вартості туру.

Контактна інформація

Більше інформації за телефонами:
📞 067-555-67-88
📞 095-285-67-88

Програма туру

Опис
1
13:30 збір групи аеропорт (старий термінал) у м. Львові
14:00 Виїзд зі Львова.
Нічний переїзд в Ґданськ 

За умови швидкого проходження кордону пропонуємо факультативно:

Люблін – це місто із 700-літньою історією, багатою на події, що змінили Польщу і Європу. Історична спадщина Любліна, насичена ягеллонською традицією, переплетення народів, культур і релігій створили чарівну атмосферу, яку можна відчути й пережити. Усі ці елементи є джерелом натхнення для здійснення діяльності в галузі культури, мистецтва та науки. Оглядова екскурсія (8євро).
2
Прибуття в Ґданськ . Оглядова екскурсія. Сьогодні Ви отримаєте задоволення від прогулянки по вузьких вулички Гданська. Тут кожен будинок, кожен під'їзд, майже кожне вікно - мають якесь прикраса - або скульптуру, або барельєф, або фреску. Тут Ти обов'язково відкриєш для себе щось зовсім нове!

Пропонуємо екскурсію:

Сопот і Гдиня (18 євро) *. Після знайомства з красенем Гданськом, запрошуємо тебе в чудове містечко на березі Балтійськог моря - легендарний Сопот. Чисті, Нескінченні пляжі з кафе, магазинами, архітектурними пам'ятками заворожують своїм колоритом. Однак це ще не все, попереду тебе чекає елегантна Гдиня. Хоча місто не є значним центром культури в Польщі, однак тут є на що подивитися !!! Численні музеї, кам'яні гори на яких знаходиться оглядовий майданчик, Піднявшись на які можна помилуватися прекрасним видом на місто, порт і морський затоку.

Збір групи переїзд в готель. Ночівля
3
Сніданок. Виселення з готелю. Прибуття в Ригу.  Пішохідна екскурсія "Стара Рига". Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.

Факультативно:

Рига - столиця югендстилю (8 євро). Арт нуво, тіффані, югендстиль… якби в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва створених у ньому неможливо. Такі відомі метці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст., перетворили історичну частину Риги, у архітектурний шедевр, що сьогодні внесена у спадщину ЮНЕСКО. Жоден будинок не міг бути подібним на інший, а навпаки кращий, оригінальніший та екстравагантніший. Світла гамма тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Заворожуючий парад творінь запрошує!

17:30 - Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.
По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри.
Ніч на паромі.
4
Сніданок на паромі (оплачується додатково)
10:30 - прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів" (20 євро), своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

Рекомендуємо:
- пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (12 євро). На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. "Все як як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні - це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. І головне, є міста про які говорять «побачити і померти» Стокгольм і його стара частина Гамла Стан - це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.

Стокгольм - відвідати музей Васа (20 євро/8 євро), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних визначних пам'яток світового масштабу. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев'ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.
- відвідати Стокгольмську ратушу (20 євро). Стокгольмська ратуша - одна із найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени з історії Швеції.

17:30 - Відправлення зі Стокгольму у Ригу.

З Новим Роком

(святкування Нового Року на Паромі)

Ніч на паромі.
5
Сніданок (оплачується додатково).
11.00 прибуття в Ригу.
Переїзд до Львова. 
Факультативно пропонуємо: 

Латвія - екскурсію по м. Юрмала* (18 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала - символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.
6
Прибуття у Львів.
Проголосувало: 60
Дата виїзду
16.06.2020 - Львів
Додаткові дати
18.06.2020 - Львів
24.06.2020 - Львів
24.06.2020 - Львів
30.06.2020 - Львів
14.07.2020 - Львів
04.08.2020 - Львів
19.08.2020 - Львів
6
Ночей
Входить у вартість туру
 • Зустріч представником фірми

 • Проїзд автобусом єврокласу
 • Проживання в готелі категорії 3*, сніданки (шведський стіл)
 • Проїзд на паромі Рига - Стокгольм - Рига у 4-місній каюті категорії С.
 • Екскурсії по програмі
 • Супровід керівника групи
 • Страхування
За додаткову оплату
 • Депозит на факультативні екскурсії - 33 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії (Новорічний трансфер не являється факультативною екскурсією). Невикористані кошти під час туру не повертаються.
 • Рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • Харчування на паромі
 • Особисті витрати
 • Курортний збір в готелях (оплата на місці)
 • Консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)