Відпочинок в Ізраїлі

Проголосувало: 48

Ізраїль, фото

Ізраїль - високодуховна країна, яка об'єднує найпоширеніші релігії світу., саме тому нацйпопулярніши містом є Єрусалим - місто з трьох релігій та мекка для паломників. Стіна Плачу, Віфлеєм, Назарет та Кана Галілея- обов'язкові місця для відвідування, будь-якого туриста. У серці Святої Землі знаходиться гірська фортеця Масада - важливий історичний пам'ятник, який є уособленням мужності і незламності народу, саме тому щороку сюди приїжджають сотні туристів з інших країн, щоб захопитися її величчю.

За останні роки місцеві жителі змогли зробити з пам'ятки справжнє містечко з невеликими вуличками і власною інфраструктурою. Окрім духовних місць для паломників Їзраїль вражає знаменитим Мертвим морем з великим рівнем солі, яка і є причниною неймовірно багатою на корисні мікроелементи глиною, яку використовують задля СПА-процедур місцеві готелі. Інше море - Червоне багате своїм підводним світом та красою морських жителів, тому тут кожен зможе насолодитись пляжним відпочинком та розвагами на воді.

Актуальні тури

Маршрут: Львів – Тель-Авів – Вифлеєм – Хайфа – Назарет – Кана Галилейська – гора Фавор – Капернаум –Табха – Йордан – Єрихон – Мертве море – Єрусалим – Тель-Авів – Львів.
  • Львів
  • 8
  • 24.11-02.12

Ми знаходимось