Відпочинок в Іспанії

Проголосувало: 57
Іспанія, фото

Іспанія — країна пристрасті та краси!

Муніципалітет Севільї, збудований півколом, обіймає красиву площу Іспанії, а у нішах урядової будівлі викладені плиткові панно в знак єдності іспанських провінцій. Любителі мистецтва щоразу відкривають для себе  цілий світ галерей з роботами найвідоміших художників світу, таких як Пікассо та Далі. Архітектурні шедеври Гауді, немов величезні керамічні статуї, вже роками дивують туристів своєю красою та барвистістю.  Нічне життя Іспанії, сповнене пристрасного танцю фламенко та іспанського вина, розлітається гучними веслощами до самого світанку, тож любителям вечірок рекомендуємо не впустити можливості, та відвідати цю пристрасну країну.

Всім, хто обожнює море обов'язково припадуть до душі обширні, піщані пляжі Іспанії зі спекотним кліматом та блакитним морем, які чудово підійдуть для відпочинку з дітьми через м'який пісок та невелику глибину. Тут завжди тихо і не буває сильних вітрів через пагорби на заході.

Актуальні тури

Круїз в чудовому регіоні Західного Середземномор'я тривалістю сім ночей; в програмі круїзу - шість прекрасних середземноморських міст: Генуя, Чивитавеккья, Палермо, Валетта, Барселона і Марсель. Під час зупинки в порту ми запропонуємо нашим гостям цілий спектр програм на березі моря, розроблених для різних категорій пасажирів, наприклад, для сімей з дітьми або активних мандрівників. З нами ви обов'язково відкриєте для себе культуру і історію цього дивного регіону.
  • Барселона
  • 8
  • 26.12-03.01

Ми знаходимось