Фортеці: Кам’янець - Подільский та Хотин

Екскурсії по Україні
800 uah

Опис туру

Івано-Франківськ – Кам’янець-Подільський – Хотин – Івано-Франківськ

Програма туру

Опис
1

07:00 год. - виїзд з Івано-Франківська.

Переїзд до м. Кам’янець-Подільський. Тут розташована Кам'янець-Подільська фортеця – одне із Семи чудес України. Археологічні дослідження свідчать, що фортеця існувала ще в Х-ХIII століттях. Спочатку вона являла собою типову староруську дерев'яну оборонну споруду. Стіни та башти були в основному дерев'яними і лише частково кам'яними. Залишки давньоруських укріплень знайдені у різних частинах замку. З цією фортецею пов'язано багато історичних подій та відомих імен. У 1711 році його відвідав Петро І, який дав високу оцінку фортифікаційним спорудам. Легендами оточена знаменита Папська башта, яку також називають Кармелюковою.

Після екскурсії фортецею переїжджаємо до села Устя, де нас чекає 50-місний теплоход, і ми розпочинаєм річкову прогулянкупо наймальовничіших куточках  Дністровського каньйону. На теплоході можна посмакувати смачноюухою та насолодитись красивими пейзажами.

Далі переїжджаємо до м.Хотин.

У 1000-літньому місті Хотин, на березі Дністровського водосховища, розташувалася Хотинська фортеця –одне із Семи чудес України.Колись вона була одним із найбільших військових форпостів Османської імперії. Могутнім захистом українських земель. Тут відбувались великі історичні битви. За фортецю боролись князі та імперії, під її стінами гинули тисячі воїнів. Та війни і правителі все одно залишились в історії.

Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ 23:00 год.Орієнтовний час повернення до м. Івано-Франківськ 23:00 год.

Проголосувало: 53
Дата виїзду
18.07.2019 - Івано-Франківськ
Додаткові дати
04.08.2019 - Івано-Франківськ
0
Ночей
Входить у вартість туру
  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • страхування на час подорожі.
За додаткову оплату
  • вхідні квитки:
   Кам'янець-Подільська фортеця ( 60 грн- дорослі, 40 грн - діти)
   Хотинська фортеця ( 70 грн- дорослі, 35 грн - діти)
  • харчування та особисті витрати