Відпочинок в Грузії

Проголосувало: 50

Грузія, фото

Гарячі тури до Грузії: мрія, яка стає реальністю

Грузія віками вабила до себе мандрівників і закоханих мрійників з від усіх куточків світу. Де горда Медея красою очей закохала у себе юного грецького красеня і досі можна побачити скульптури та пам'ятники, що вшановують цю подію. Куди не глянь — безліч легенд і неповторних, зігрітих сонцем творінь які увібрали у себе історію та свідомість. Так і хочеться замовити відпочинок у Грузії. А вам?
 
Грузинські легенди досі живуть у свідомості її мешканців. Багато з них злилися з християнськими легендами під час прийняття країною християнства у V столітті. Як результат, поїздка по цій країні — це відвідини надзвичайно релігійних пам’яток. Деякі з яких збереглися майже неушкодженими півтори тисячі років.
 
Поїздка у Грузію — це маленька кавказька пригода по країні, яка манить своєю неординарною природою та чудовими горами високого Кавказу. Замовивши відпочинок у Грузії, ми можемо побачити шпилясті вершини Сванеті та міфічну гору Казбек — на кордоні між Грузією та Росією, до якої колись був прикутий легендарний Прометей.

Як обрати тур до Грузії

Шукаючи спосіб оглянути Грузію, варто задуматися про те, що ви хочете побачити, яке обличчя країни вам цікаво знати.
 
Поїздка до Грузії пропонує багато можливостей провести час. Ви можете і, навіть, повинні відвідати найбільші міста Тбілісі, Кутаїсі і Батумі, де двічі сплелося минуле і теперішнє в архітектурі та культурі. Варто відвідати Макчету, місто, яке було столицею стародавньої Грузії. Недарма його називають «містом-музеєм». Тут повно будівель, важливих з погляду історії країни. Широкий спектр пропозицій та дешеві тури в Грузію з Івано-Франківська пропонує Туроператор La Tour

Цікаве про Грузію

Чи знаєте ви, що гори у Грузії становлять близько 75% площі усієї країни?
 
Якщо ви шукаєте цікавий грузинський маршрут, варто згадати, що існує безліч таких прогулянок, на яких можна не зустріти абсолютно жодної людини протягом дня. Одним із таких маршрутів є, наприклад, Ечері — Мазері. Цей зовсім інший досвід, ніж блукання по переповнених стежках і доріжках, куди вам належить залізти повз інших туристів.

Коли відвідати Грузію

Однак, якщо у вас є конкретна мета — хочете піти в похід, відпочити на пляжі або кататися на лижах, добре подумайте, коли замовити тур в Грузію, адже не кожен сезон буде корисним для будь-якого відпочинку.
 
Пішу подорож, особливо у гірських районах найкраще  планувати в період, коли кількість снігу найменша, тобто з липня по вересень. Зовсім інакше, коли ми обираємо катання на лижах або сноуборді. Найкращі умови для цього виду спорту — коли стабілізується сніговий покрив. І хоча схили відкриті вже в грудні, варто почекати, адже у другій половині лютого та березні кількість лижників зменшується,  а умови все ще ідеальні.

Переваги LaTour

Плідна співпраця із нашими партнерами впевнено гарантує високу якість туристичних послуг «La Tour».
 
Ми пропонуємо:
 • різноманітні туристичні послуги для індивідуального та групового відпочинку у Грузії з  Івано-Франківська;
 • професійну допомогу в організації ділового туризму та бізнес-турів Грузією;
 • романтичні весільні церемонії для закоханих пар грузинськими пагорбами;
 • професіоналізм та досвід свого персоналу;
 • доступні ціни на подорожі Грузією з Івано-Франківська.
Відпочинок у Грузії доповнять додаткові послуги:
 • трансфер з аеропорту до готелю;
 • перекладач з Івано-Франківська;
 • гід в країні відвідування.
Детальніше дізнатися про ціни на путівки до Грузії з Івано-Франківська чи іншої країни можна дізнатися у нашого консультанта. Достатньо тільки залишити заявку на нашому сайті. 
 
Туроператор La Tour— це відпочинок в Грузії, який вдало завершить ваш 2019 рік.

Актуальні тури

Зустріньте Новий 2020 рік в Грузії!
 • Київ
 • 6
 • 28.12-03.01

Ми знаходимось