Відпочинок в Греції

Проголосувало: 46
Греція, фото

Греція — справжній рай з розвиненою туристичною інфраструктурою, країна, наділена м'яким кліматом, дивовижною красою природи, чудовими ландшафтами, що включають кристально чисті моря, зелені гори і прекрасні пляжі.

Греція (Еллас або Еллада), офіційно — Грецька Республіка, розташована на південному сході Європи, в південній частині Балканського півострова, в Східному Середземномор'ї. Столиця Греції — легендарне місто Афіни з населенням близько 5 млн. чоловік. Іншими великими містами є Салоніки (Салоніки), Патри, Волос, Іракліон, Лариса та ін.

Греція займає 11-е місце серед країн з найдовшою береговою лінією (13.676 км). До складу держави входять більш 2.500 островів, більшість з яких нежилі. Найбільші острови Греції: Крит, Евбея (Евія), Міконос, Санторіні, Хіос, Корфу (по-грец .: Керкіра), Закінф, Самос, Карпатос, Лесбос (по-греч .: Лесвос), Родос, Тасос, Закінф і ін.
Клімат в Греції середземноморський; літо спекотне, практично без дощів, зими м'які, часто дощові. Грецький клімат сприяє комфортному відпочинку при будь-якому стані здоров'я в будь-який час року.

1 травня, як правило, відкривається пляжний і купальний сезон на багатьох курортах Греції, де море прогрівається до комфортної температури. При цьому клімат Греції дозволяє комфортно відпочивати на море з середини травня по початок жовтня. Зими в Греції теплі, температура повітря рідко опускається нижче + 5 С. Середня температура взимку +12 С. В прибережних регіонах сніг випадає досить рідко, чого не можна сказати про гірських висотах, які майже завжди покриті снігом.

Еллада невипадково вважається колискою європейської культури, тут був закладений фундамент світової культури, зародилися демократія і філософія, науки і мистецтво, які зіграли найбільшу роль в історії всього людства і що зробили величезний вплив на три континенти. Крім того, Греція є батьківщиною Олімпійських ігор, драми, трагедії і комедії.

Під час вашого перебування в Греції ви дізнаєтеся про все різноманіття можливостей весело і цікаво провести вільний час. Захоплюючі екскурсії, знамениті визначні пам'ятки, побачити які забажає за кожен мандрівник. Традиційні ринки, відомі будинки моди, стильні бутики і магазини, хутряні фабрики, пропонують не тільки шопінг, але і цікаве проведення часу. Центри релаксації, термальні лікувальні джерела, SPA-салони для тих, хто бажає подбати про своє здоров'я і зовнішній вигляд на відпочинку.

Окрім того, Греція славиться особливо яскравим і багатогранним нічним життям, яке не обмежується лише вихідними, на відміну від решти Європи.
Традиційні таверни на березі моря або в горах, фестивалі, кінотеатри (всі фільми транслюються англійською мовою) і театри з різноманітними програмами, — будьте впевнені, в Греції кожен ваш день буде наповнений новими й незабутніми враженнями!

Греція, крім іншого, славиться особливо яскравим і багатогранним нічним життям, яке не обмежується лише вихідними, на відміну від решти Європи.

Ми знаходимось