Гранд Тур по Туреччині

Туреччина
435 euro

Опис туру

Кайсері ~ Каппадокія ~ Анкара ~ Стамбул ~ Бурса ~ Конья ~ Кайсері

Контактна інформація

Більше інформації за телефонами:
📞 067-555-67-88
📞 095-285-67-88

Програма туру

Опис
1
День 1. Прибуття в місто КАЙСЕРІ.

Прямий переліт з Києва та Харкова в Кайсері на рейсах а/к МАУ.
Зустріч з гідами.
Трансфер аеропорт - готель в Каппадокії (80 км, час в дорозі близько 1.5 години).
Ночівля в Каппадокії.
2 День 2. ЗАГАДКОВА КАППАДОКІЯ
(екскурсія ключена у вартість)

Після раннього сніданку в готелі, для Вас буде проведена екскурсія по чарівному ландшафту Каппадокії, який ще називають «місячний ландшафт».
Ви відвідаєте Долину Любові і Долину Дербент, Аванос, дивовижні оглядові майданчики з приголомшливими видами, керамічну фабрику, знамениті кам’яні стовпи «Три красуні», які є визитівкою регіону, та килимову фабрику.
Відвідування Гереме - музея під відкритим небом (екскурсія за дод. плату, 20€*).
Увечері Вам буде надана можливість прийняти участь в дивовижному шоу дервішів (екскурсія за дод. плату, 40€*).

Ніч в готелі Каппадокії.
3
День 3. ПОВІТРЯНІ КУЛІ.

Побачити Каппадокію «Країну прекрасних коней» можна не тільки з землі, але і піднявшись високо в небо. Здійснити подібну подорож можна на повітряній кулі! Майже годинний політ дозволить Вам насолодиться долинами і побачити місця недоступні під час пішої прогулянки. (екскурсія за дод. плату, проходить рано вранці, 250€*). Якщо Ви боїтеся висоти, ми пропонуємо помилуватися різнокольоровими повітряними кульками, що здіймаються в небо, з панорамного майданчика (екскурсія за дод. плату 20€*).

Після сніданку в готелі, у вас буде можливість відвідати справжнє підземне місто Саратли, який зберігає таємниці століть (екскурсія за дод. плату), взяти участь в сафарі на квадроциклах (екскурсія за дод. плату 65€*, тривалість 1,5 год) або джипах (екскурсія за дод. плату 70€ *, тривалість 2 год). Потім Ви переїжджаєте в столицю Туреччини Анкару (290 км, час в дорозі близько 4 години). Після вечері в готелі, Ви можете потрапити на оглядовий майданчик Адакуле, помилуватися нічним містом, пройтися по торгових рядах (екскурсія за дод. плату 15 €*). Ночівля в Анкарі.
4
День 4. АНКАРА - СТАМБУЛ
(екскурсія включена у вартість)

Після сніданку в готелі, Ви відвідаєте знаменитий музей Ататюрка, який докладно розповідає про життя того часу, зберігає особисті речі Мустафи Кемаля. Після переїзд з Анкари до Стамбулу (450 км, час в дорозі приблизно 5 годин) - унікальне місто в світі, що стоїть на двох континентах одночасно, і найбільше місто в Туреччині з багатою історією, надзвичайною архітектурою і ідеальним місцем розташування.
За додаткову плату пропонується прогулянка по Босфору на кораблі (вечеря, місцевий алкоголь, вистава Турецька ніч, вартість екскурсії 55€ *).

Ночівля в провінції Стамбула.
5
День 5. СТАМБУЛ - місто на двох континентах.

Сніданок. Вільний час і можливість відвідування різних екскурсій. Вашій увазі будуть запропоновані:
Екскурсія Величне Століття (екскурсія за дод. плату 80 €*): цілий день, 9.00-16.00, Палац Тoпкaпи (без гарему), Іподром + Собор Святої Софії + Німецький фонтан Вільгельма II + Блакитна Мечеть.
Круїз по Босфору (екскурсія за дод. плату 30 €*): півдня, 8.30-13.00, Босфорський міст - Азіатська частина - фортеця Румелі (вид з порому) - мечеть Сулейманіє.
Прогулянка по Босфору і Палац Долмабахче (екскурсія за дод. плату 50 €*): цілий день, 8.30-16.00, мечеть Сулейманіє, Золотий ринок, магазин турецьких солодощів, Палац Долмабахче (без гарему).

Ночівля в провінції Стамбула.
6
День 6. БУРСА - перша столиця Османської імперії.
(екскурсія включена у вартість)

Поснідавши у готелі відправляємось в Бурсу (150 км, час в дорозі близько 2 години). Тут Ви відчуєте справжній османський дух - на вуличках міста, в історичних місцях.
Панорамний огляд міста.
Відвідування Улу Джамі (Ulu Cami) - найзнаменитішої мечеті Бурси.
Огляд знаменитого Шовкового Базару (Koza Han Bazaar).

Переїзд і ночівля в Памуккале (430 км, час в дорозі приблизно 6 годин).
7
День 7.  ПАМУККАЛЕ - ІЄРАПОЛІС

Сніданок в готелі. Потім на Вас чекають руїни античного міста Іераполіс, який розташований на вапнякових терасах. Тут знаходяться руїни храму Аполлона, що датуються III століттям н.е. (екскурсія за дод. плату 30 €*, тривалість 2,5-3 години).
Далі ми поїдемо в Памуккале до Бавовняного замку.
Видимі здалеку всесвітньо відомі білосніжні тераси (травертинові утворення) виникли в результаті відкладення солей з насичених кальцієм джерел термальних вод (вартість екскурсії до басейну Клеопатри 10€*).

Переїзд і ночівля в Конья (400 км, час в дорозі близько 5 годин).
8
День 8. ПОВЕРНЕННЯ В УКРАЇНУ.

Залежно від часу вильоту комфортабельний автобус доставить Вас в аеропорт для повернення додому (300 км, час в дорозі близько 4 годин).

В програмі можуть бути зміни в залежності від погодних умов і часу вильоту.
Програма може починатися в зворотному порядку.
Проголосувало: 1
Дата виїзду
14.02.2020 - Київ
Додаткові дати
28.02.2020 - Київ
06.03.2020 - Київ
8
Ночей
Входить у вартість туру
  • Розміщення в готелях 4*
  • Харчування сніданок-вечеря
  • Групові трансфери по маршруту
  • Російськомовний професійний гід
  • Екскурсії по програмі
За додаткову оплату
  • Всі екскурсії за додаткову плату.

  • Вхідні квитки на всі об'єкти і музеї
  • Обіди
  • Особисті витрати
  • Доплата за тур на 14/02/2020 = 100 Є / чол