Гарячі тури і путівки

Проголосувало: 48

Якщо вам набридла рутинна робота, хочеться скоріше відправитися у відпустку, провести її так, щоб душа раділа, серце співало, а кожен день відпочинку залишив у пам’яті золотий слід, тоді ми чекаємо на вас.

Наша дружня команда La Tour має великий досвід перетворювати бажання в реальність. Ми пропонуємо нашим клієнтам найцікавіші гарячі тури з Івано-Франківська, скориставшись якими можна відвідати різноманітні країни світу, дізнатися про найдивовижніші куточки нашої країни.

Типи турів

Наша команда розуміє, що ми всі різні, нам вподобають різні види відпочинку, цікавлять різні куточки світу. Зважаючи на це, ми пропонуємо вам широкий вибір турів, серед яких є й дуже привабливі гарячі тури з Івано-Франківська.

Відкиньте всі свої сумніви та помилкову впевненість, що подорожувати – це занадто дорого. Ми доведемо вам, що гарний відпочинок не завжди вимагає великих фінансових вкладень.

Ми пропонуємо вам гарячі путівки за привабливими цінами в різні країни світу. Можна чудово організувати пляжний відпочинок в Ізраїлі, Туреччині, Словаччині, Хорватії, Греції, Іспанії, поніжитися на золотих пісках Болгарії.

Якщо спекотний відпочинок вас не приваблює, можна відправитися в Литву, Польщу, Німеччину, Великобританію. Ми пропонуємо цікаві екскурсійні тури, які передбачають відвідування відразу декількох цікавих міст, історичних пам’яток.

Якщо вам до вподоби зимовий відпочинок, ми знайдемо для вас гарячі тури недорого на гірськолижні курорти як у межах нашої країни, так і поза неї.

Як знайти найкращі гарячі тури

Ми пропонуємо вигідні гарячі тури 2019 з Івано-Франківська. Щоб знайти цікаві дешеві варіанти турів, достатньо відвідати офіційну сторінку нашої компанії.

Ми систематизували всі гарячі тури та надали клієнтам можливість обирати оптимальні варіанти, зазначаючи бажані умови:

 • країну;
 • місто, з якого буде здійснюватися виліт;
 • тривалість туру (кількість днів та ночей);
 • клас отеля;
 • варіант харчування.

Гарячі тури – це путівки, які залишаються у вільному продажі за декілька днів до дня від’їзду. Якщо вони розраховані на подорож до безвізових країн, термін становить від 2 до 5 днів, в усіх інших напрямках путівки набувають статусу гарячих приблизно за 7-10 днів до дня від’їзду.

Наша турфірма пропонує гарячі тури з Івано-Франківська, супроводжуючи їх привабливими знижками, середній розмір яких становить 20-30%.

Розмір знижки залежить від того, скільки саме часу залишилося до початку туру. Чим менше часу, тим більша буде запропонована знижка. Переглядаючи пропозиції щодо гарячих турів можна зустріти варіанти, коли знижка досягає 50% від основної вартості туру.

Гарячі тури мають великі переваги, серед яких:

 • це чудова нагода для туристів з обмеженим бюджетом, але великим бажанням подорожувати світом;
 • ризик скасування туру практично відсутній, бо до його початку залишилося обмаль часу;
 • доступна ціна надає можливість подорожувати декілька разів на рік.

На жаль, гарячі тури мають недоліки:

 • майже неможливо завчасно оформити відпустку;
 • неможливо розраховувати на отримання значних знижок на святкові дні;
 • неможливо оформити гарячі путівки в кредит.

Але всі переваги перекриють недоліки, завдяки цьому відпустка буде надзвичайно цікавою та приємно.

Переваги співпраці з нашою компанією

Наша туристична компанія «La Tour» має великий досвід з організації подорожей та цікавого відпочинку. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями-операторами, тому гарантуємо високу якість надання туристичних послуг.

Перевагою нашої компанії є те, що ми надаємо широкий спектр послуг:

 • організація відпочинку за кордоном та у межах країни;
 • організація індивідуального, групового відпочинку, бізнес-турів, ділового туризму;
 • організація весільних церемоній.

Щоб зробити відпочинок легким та приємним, ми пропонуємо додаткові послуги, скориставшись якими клієнти можуть уникнути багатьох проблем. Ми організуємо трансфери, надаємо кваліфікованого гіда, перекладача.

Ми докладаємо великих зусиль, щоб кожний наш клієнт був максимально задоволений відпочинком, отримав масу неперевершених вражень. Чекаємо на вас, щоб здійснити ваші мрії!

Ми знаходимось