Два океана Мексики

Мексика
1715 usd

Опис туру

Мехіко - Акапулько - Пуебла - Вілла-Хермоса - Паленке - Меріда - Чічен-Іца - Канкун

Програма туру

Опис
1 Прибуття в Мехіко. Зустріч в аеропорті. Трансфер в готель. Відпочинок.
2
Сніданок у готелі.

У першій половині дня ви відвідаєте Базиліку Пресвятої Діви Гваделупської - покровительки всіх католиків Латинської Америки. Базиліка була побудована на місці появи Пресвятої Діви перед простим збирачем хмизу, індіанцем Хуаном Дієго на горі Тепейяк. В знак того, що Діва Марія бере участь над жителями Мезоамерики, її зображення чудесним чином проявилося на плащі Хуана з волокон агави. Зараз нерукотворний образ знаходиться в Базиліці, яка є місцем паломництва всіх католиків.

Потім ви відвідаєте археологічну зону Теотіуакан - «Місце, де народжуються боги». Теотіуакан був політичним, релігійним і економічним центром Мезоамерики протягом восьми століть. Ви підніміться на піраміди Сонця і Місяця, помилуєтеся пірамідою Кетцалькоатля - Пернатого Змія, самого шанованого бога Мезоамерики. Також ви побуваєте в палаці Ягуарів і храмі Кетцальпапалотля, пройдетеся по колись житлових кварталах, ознайомитеся з культурою народу, що населяв цей місто і залишив його з невідомої причини. Протягом століть Теотіуакан заворожував своєю загадковістю. Може бути, саме вам відкриє він свої таємниці ...

Повернення в готель.
3
Сніданок у готелі. Від'їзд в Акапулько о 8:00. Прибуття о 14:00. Розміщення в готелі. Відпочинок.

Акапулько. Цей привілейований курорт, створений прихильною природою, звернений до Тихого океану. Два чудових затоки з зустрічаються на березі скелями, дивовижне природне оточення, теплі пляжі з пальмами - все це робить Акапулько тропічним раєм. Якщо ви любитель океанської риболовлі - це місце для вас: тут ви можете зловити тунця двометрової величини. Хочете побачити екзотику підводного світу - пірнання з аквалангом під керівництвом досвідчених інструкторів до ваших послуг. Популярність курорту різко зросла завдяки підтримці уряду з 60-х років минулого століття. Та що там казати! Подивіться на цю пишність своїми очима і розкажіть про це друзям. Акапулько - це чудовий, незабутній відпочинок на березі Тихого океану.

Увечері, о 20:00 - шоу нирців "La Quebrada".
4
Сніданок у готелі. Від'їзд в Таско о 8:00. Екскурсія по місту.

Таско - срібна столиця Мексики, один з найчарівніших міст, розташованих посеред гір Сьєрра-Мадре. Червоні черепичні дахи будинків Таско завжди залишають незабутнє враження. Краса міста стала легендарною. Його старі будівлі оголошені національним надбанням і знаходяться під охороною ЮНЕСКО, а нові продовжують будувати в колоніальному стилі. Справжній скарб міста - церква Санта-Пріска, побудована з рожевого каменю. Таско - це рай для покупців. Срібні та інші ремісничі вироби продаються всюди: це і ювелірні прикраси вишуканої роботи, і дерев'яні маски, і картини на корі дерева.

Від'їзд в Пуебло о 15:30.
Прогулянка вечірнім містом, відвідування соборів і церков м Пуебла.

Розміщення в готелі. Відпочинок.
5
Сніданок у готелі. Від'їзд в Чолулу о 8:30.

У Чолулі знаходиться піраміда, в три рази перевищує обсяг піраміди Хеопса в Єгипті. Будували її кілька століть представники всіх цивілізацій Мезоамерики. Нині піраміда являє собою величезний пагорб, вкритий мізерною рослинністю. На піку її в XVI в. іспанськими конкістадорами був збудований католицький храм - чудовий зразок мексиканського бароко. Про рукотворному походження піраміди говорить цегляна кладка, яку ви побачите, подорожуючи по довгих підземних коридорах, прокладених археологами. У містечку Чолула знаходиться 365 церков! (Тривалість екскурсії 1 год 30 хв).

Об 11:00 - від'їзд в Вільяермосі. Прибуття о 20:00. Розміщення в готелі.
6
Сніданок у готелі. Від'їзд в "La Venta" - археологічну зону-парк, де зібрані унікальні твори найпершої цивілізації Мезоамерики - ольмеків. Ольмеки залишили у спадок величезні багатотонні базальтові голови, які є портретами людей, що жили за три тисячоліття до нашої ери. Туристи побачать всесвітньо відомий барельєф «Людина в змії», що викликав величезне розбіжність у вченому світі. Хто ж зображений на барельєфі: космонавт в шоломі з переговорним пристроєм, натискає на педаль на пульті управління ракетою? Або це плід нашої фантазії? Ви побачите також «Пішохода» - знаменитий барельєф, який зображає йдучу людину, у якого яскраво виражені риси білої людської раси. За твердженням вчених, білі люди не жили на території Америки до XVI в. н.е. Цікава і статуя мавпи, яка закинувши голову і обхопивши її лапами, з жахом дивиться в небо.
Чому зникла ольмекской цивілізація? Чому, йдучи, ольмеки свідомо закопали всі свої скарби в землю?
(Тривалість екскурсії - 1,5-2 год.)

Від'їзд в Паленке. Прибуття в Паленке о 14:00.
Відвідини археологічної зони Паленке - одного з чудових міст майя. Білосніжні мереживні гребені храмів на усічених пірамідах на тлі смарагдової зелені джунглів: велич і гармонія, притаманна всім спорудам цивілізації майя. (Тривалість екскурсії - 2 год).

Розміщення в готелі. Вільний час.
7
Сніданок у готелі.

Від'їзд в Меріда - столицю Юкатана. По дорозі зупинка на 2-3 год. в м Чампотон. Купання в Атлантичному океані.
Прибуття в Меріда о 21:00. Це чарівне місто з вузькими вуличками, колоніальної архітектурою і тінистими парками. Біле місто, як називають Меріда через видобувається вапняку і пофарбованих білою фарбою стін будинків, до приходу конкістадорів був центром культури майя на півострові Юкатан.

Розміщення в готелі.
8
Сніданок у готелі. Від'їзд в Чічен-Іцу. Екскурсія.

Чічен-Іца - перлина майя-тольтекской архітектури. Найвідоміша піраміда - Кукулькан, прикрашена кам'яним троном у вигляді ягуара з нефритовими очима. Ви також побачите храм Воїнів, жертовний колодязь і найбільше в Америці поле для гри в м'яч.
Далі купання в сеноті Ік-Кіль - найкрасивішому карстовому озері Юкатана.
Обід (оплачується додатково). Від'їзд в Канкун.

Розміщення в готелі вибраної категорії. Відпочинок.

При бажанні залишитись на відпочинку чи повернення в Україну.
Проголосувало: 49
Дата виїзду
01.05.2019 - Київ (Львів)
Додаткові дати
06.09.2019 - Київ (Львів)
08.11.2019 - Київ (Львів)
8
Ночей
Входить у вартість туру
  • Проживання по екскурсійній програмі в Готелях 4 *;
  • Сніданки (в залежності від готелю сніданок зі «шведським столом» або «американський»);

  • Російськомовний гід протягом усього маршруту;

  • Комфортабельний транспорт з кондиціонером, платні дороги і автостоянки;

  • Трансфер в Мехіко;

За додаткову оплату
  • - Авіапереліт (в обидві сторони);

  • - Додаткові екскурсії та особисті витрати;

  • - Чайові носіям, покоївкам, шоферу і гідові;

  • - Пізній check out (при необхідності);