Будапешт + Відень

Угорщина, Австрія
70 euro

Опис туру

Львів - Будапешт - Відень - Львів

Програма туру

Опис
1

Важливо ! Оскільки проводяться ремонтні роботи на Двірцевій Площі на Ж/Д Вокзалі. Виїзд відбуватиметься з Аеропорту.

18:30 збір групи аеропорт (Старий Термінал). 19:00 - виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд.


2

Прибуття в Будапешт.  Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю - це Будапешт. 

Вільний час.

Рекомендуємо: відвідати містечко Сентендре, яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички,      безліч сувенірних лавок, старенькі сербські церкви... ну і звичайно музей марципанів!

Запрошуємо у світ нових вражень! (15€) відвідати торговий центр "Кампона"! Тут Ти зможеш повністю поринути у світ шопінгу, а також у Тебе буде унікальна можливість побувати океанаріумі-тропікаріумі. Тебе чекають 8 величезних залів, де можна зустріти безліч представників дикої і екзотичної природи! Кожен буде мати можливість побувати в тропічних джунглях , у величезному тунелі-акваріумі, де Ти познайомишся з морськими хижаками , тисячами маленьких риб і побачиш всю красу кольорового коралового рифу! Також у тебе буде унікальна можливість познайомитися з справжнім скатом , який радо запрошує до себе всіх відвідувачів , а також дозволяє до себе доторкнутися ! (трансфер 9€)

Прогулянку на кораблику по Дунаю (20€). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

Ночівля на території Угорщини.

3

Сніданок. Вільний час.

  Пропонуємо  місто музики, вальсів, парків, випічки і вина - Відень. Автобусно-пішохідна екскурсія у Відні. Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно. 

  Рекомендуємо: трансфер до Палацу Шенбрунн (8€);відвідати Скарбницю Габсбургів (20€), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління; “Легенди вишуканого Відня” (12€), під час прогулянки Ти пройдеш по непротоптаному туристичному марш руті та побачиш інший Відень - середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Святого Рупрехта; будинок Моцарта і, звичайно-ж, «танцюючий годинник» - Анкерур, від якого кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін; автобусна екскурсія - "Відень неперевершений” - запрошуємо на  Рінгштрассе!

  Збір групи. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд до Львова.

  4 Прибуття до Львова орієнтовно о 11:00.
  Проголосувало: 42
  Дата виїзду
  22.05.2020 - Львів
  Додаткові дати
  29.05.2020 - Львів
  05.06.2020 - Львів
  06.06.2020 - Львів
  12.06.2020 - Львів
  19.06.2020 - Львів
  26.06.2020 - Львів
  27.06.2020 - Львів
  4
  Ночей
  Входить у вартість туру
   • проїзд автобусом єврокласу;
   • проживання у готелях 2-3*;
   • харчування - сніданки в готелях;
   • супровід керівника групи;
   • оглядові екскурсії згідно програми туру;
   • медична страхівка.
  За додаткову оплату
  • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки

  • особисті витрати

  • Доплата за святкові тури  від 10 Євро