Відпочинок в Чорногорії

Проголосувало: 45

Чорногорія, фото

Чорногорія (Црна Гора, Crna Gora) - держава в Південно-Східній Європі, на заході Балканського півострова.

З південного заходу омивається Адріатичним морем.

Наші туристи звикли, що Чорногорія, це, в першу чергу, пляжний відпочинок. Насправді, це набагато більше. У Чорногорії є величезна кількість варіантів для активного відпочинку:

- Велосипед. П'ять першокласних маршрутів, «Top Trails», загальною протяжністю 1972 км на висоті від 2 до 2162 метрів над рівнем моря. Уздовж всіх маршрутів розташовані численні туристичні, ресторанні та готельні об'єкти, бунгало, гірські апартаменти, ресторани і готелі, ідеальні для відпочинку і відновлення сил.

- Рафтинг по річці Тара, що протікає в найглибшому каньйоні в Європі і другому за глибиною у світі. Довжина маршруту від 15 до 90 км, а сплав може тривати один, два або три дні. Сезон рафтингу, в залежності від рівня води, починається в травні та може тривати до кінця вересня. Досвідчені рафтери спускаються по річці навіть у квітні та жовтні.

- Кайтсерфінг. 12-кілометровий Великий пляж (Велика плажа) в Улцине й Ада Бояна - «столиці» кайтсерфінгу Адріатики, і одні з найпрестижніших місць в Європі. Сезон кайтсерфінгу триває з початку травня до кінця жовтня. Вітер тут дме кожен день, та існує цілий ряд клубів кайтсерфінгу на вибір. У всіх клубів є власний пляж, екіпірування, яке можна взяти в оренду, школи кайтсерфінгу, місця для кемпінгу поруч з морем, кафе-бари, ресторани та стоянки. На пляжах клубів щодня проводяться розважальні заходи і вечірки.

- Вітрильний спорт. Море з вітрами, що розвівають вітрила, берег з історією багатьох століть, що розтягнувся на 293 км, чудові ресторани в бухтах, придатних для швартування, сучасні марини та найкрасивіша в Адріатиці — Порто Монтенегро. За сім днів ви зможете пройти вздовж усього чорногорського берега, чи плавати по Бококоторському заливі.

У п'яти містах розташовані марини з основними послугами: Тіват (Порто Монтенегро, Калімані), Будва, Котор, Герцег-Нові і Бар. Привабливі місця для швартування: затока Траште, бухти Крутіше, Облатно, Малевік, бигов, острів Святої Марко.

Которська затока є найбільш мальовничою частиною затоки. Уздовж різноманітного узбережжя, біля підніжжя високих гірських вершин затишно розташувалися Котор, Рисан, Пераст, Прчань, Столив, Морін, Ораховац, і безліч дрібних та великих автентичних поселень.

В кінці Боко-Которської затоки, в оточенні гори Ловчен, пагорба Врмац і моря, розташувався Котор. Під неймовірно крутим і скелястим пагорбом Святий Іван (San Giovanni), на вершині якого в 16-му столітті була побудована фортеця, захищена значними міськими стінами, довжиною близько 5 км, висотою до 20 і шириною до 10 м, сховався один з найкраще збережених середньовічних міст в Середземному морі ̶ Старе місто Котор.

Музеї, церкви, собори, палаци, кам'яні мощені вулиці і площі, деталі, такі як сходи або стильно виконані ворота, начебто ведуть вас через казку, в якій за відкритими зеленими дерев'яними віконницями в будь-який момент ви можете побачити сплячу принцесу, яка насолоджується сонячними відблисками, які відбиваються в спокійній поверхні морської води.

Собор Святого Тріпуна — найвідоміша будівля в старому місті Котор. Побудований в 12 столітті на руїнах церкви 9-го століття і присвячений покровителеві міста. Він є найстарішим зі збережених соборів на східному узбережжі Адріатичного моря.

Фортеця Святої Іван-Сан-Джованні розташована над кріпосними стінами Старого міста і приведе вас на висоту 280 м над рівнем моря. Підйом в гору хоч і нелегкий, але зате чарівні пейзажі, які відкриваються вашому погляду, стануть нагородою за всі зусилля.

Ми знаходимось