АВТОРСЬКИЙ ТУР: СЛІДАМИ ЦИВІЛІЗАЦІЙ: Панама – Колумбія + трек у Загублене місто!

Походи в гори
2640 euro

Опис туру

У турі Ви побачите: столиці - Панама сіті та Баготу, знаменитий Панамський канал, що поєднує два океани, Індіанське плем’я Ембера та справжні джунглі, водоспад Чорро дель Мачо, гірське озеро Гуатавіта, мальовничі містечка Саленто, Медельїн, Картахена, Санта-Марта, а ще відправимось на джипах в долину Кокора, де ростуть найвищі пальми в світі, зможете покататись на зіплайнах, отримати майстер-клас з сальси, зайнятися снорклінгом ... У треку ми будемо ночувати в тропічних джунглях, викупаємося в гірському озері, відвідаємо село з романтичною назвою Мачете і побачимо побут двох корінних груп індіанців - аруакос і когіс.

Контактна інформація

☎️ +38 067 342 01 25
м.Івано-Франківськ
вул. Чорновола, 4, офіс 3

Програма туру

Опис
1

Панама сіті

День приїзду, трансфер до готелю. Знайомство з групою та прогулянка по місту (залежить від часу прильоту).

Ночівля в Панама сіті.

2

Панама сіті

Екскурсія по місту - все найважливіше: Панамський канал,історична частина міста Casco Viejo, площа Незалежності (Plaza de la Independencia), набережна в Calzada de Amador.

Ночівля в Панама сіті.

3

Індіанське плем’я Ембера та джунглі

Вранці переїжджаємо в містечко Гамбоа, де зупинимось на одну ніч в Gamboa Rainforest Resort. Залишаємо речі в готелі і відправляємось на прогулянку в Національний парк Соберанія. Після короткої прогулянки нас чекає екскурсія в селище племені Ембера.

Активності - знайомство з традиціями та побутом жителів племені, переїзд на автентичному човні, купання в водоспаді, прогулянка по джунглях та споглядання місцевої флори та фауни.

Ввечері бажаючі матимуть можливість приєднатись до нічної екскурсії по джунглях.

Ночівля в Гамбоа.

4

Екскурсія “Два океани”

Після ночівлі серед тропічного лісу вранці вирушаємо на прогулянуи на човні через Панамський канал, зупинимось на острові, щоб побачити різні види мавп, крокодилів та різноманітних тропічних птахів. Перетинаємо озеро Гетун та зупиняємось біля візитного центру Agua Clara, щоб поспостерігати, як кораблі проходять через нещодавно розширені шлюзи «Панамакс». В цей день також відвідаємо форт Сан-Лоренцо - одне з найбільш історично важливих місць Панами та об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Повертаємо на ночівлю в Панама сіті. 

5

Valle de Anton

Денна екскурсія на приватному транспорті в провінційне містечко, що знаходить в 2 год від Панама сіті. Відвідини колоритного ринку, зоосаду, де проживають близько 300 видів птахів, будемо проїжджати водоспад Чорро дель Мачо, бажаючі можуть покататись на зіплайнах.

Ночівля в Панама сіті.

6

Переліт в Боготу

Розміщення в готелі, знайомство з вечірньою столицею Колумбії.

Ночівля в Боготі
7

Богота

Прогулянка з гідом по місту, який допоможе розібратись з буремною історією країни та розповість про поточні виклики, проходячи по старій частині міста. Відвідаємо музей Ботеро, піднімемось на фунікулері до оглядової площадки Монсерате, завітаємо в музей золота. На вечірню програму - майстер-клас з сальси.

Ночівля в Боготі. 

8

Зіпакіра та озеро Гуатавіта

Виїзд з Боготи на цілий день на приватному транспорті. Відвідаємо катедрал Зіпакіра, розташований у соляній шахті та гірське озеро Гуатавіта, яке носить другу назву “El Dorado” - за легендою на дні озера зберігається золото індіанців, які приносили коштовності в дар своїм богам.

Ночівля в Боготі. 

9

Переїзд в Саленто

Вранці вилітаємо в кавовий регіон Колумбії і переїжджаємо в мальовниче містечко Саленто. Після обіду екскурсія на кавовій плантації та знайомство з кавовими традиціями регіону.

Ночівля в Саленто.

10

Хайкінг в долині Кокора

Зранку відправимось на джипах в долину Кокора, де ростуть найвищі пальми в світі. Нас чекає хайкінг по мальовничій місцевості тривалістю 5-6 год.

Ночівля в Саленто.

11

Переїзд у Медельїн

Переїзд автобусом тривалістю близько 7 год (залежить від трафіку), милуємось красивими краєвидами з вікна. По приїзду знайомство з вечірнім Медельїом у безпечному районі міста.

Ночівля в Медельїні.

12

Ель пеньйон де Гватапе

Вранці виїжджаємо в сторону містечка Гватапе - 1,5 год від міста, де ми побачимо пагорб, якому колись вклонялись індіанці. Зараз туди звідусіль їдуть туристи, щоб помилуватись надзвичайно красивими видами, що відкриваються з вершини пагорба. Після обіду завітаємо в Гватапе, щоб прогулятись по різнокольорових вуличках містечка - кожна будівля відрізняється ознакуваннями - так тутешні жителі зображали історію та традиції свого міста. Ввечері повертаємось назад у Медельїн.

Ночівля в Медельїні.

13

Медельїн, переліт у Картахену.

Прогулянка містом з місцевим гідом - почуємо багато про Ботеро, Ескобара та ін вихідців з колись найнебезпечнішого міста в світі. Відвідаємо фавели в Communa 13, район який став майданчиком для графіті-майстрів та протестуємо міську канатну дорогу, прокладену над трущобами -  частина громадського транспорту Медельїна.

Ввечері перелітаємо у Картахену. Ночівля в Картахені. 

14

Картахена

Картахена вважається одним з найбільш красивих міст Колумбії і на правду Карибського узбережжя - розфарбовані у яскраві кольори колоніальні будинки, затишні вулиці та карибська атмосфера. Цей день ми присв’ятимо дослідженню міста.

Ночівля в Картахені.

15

Прогулянка на човні до островів Росаріо, сноркілінг

Орендуємо приватний човен і відправимось до островів, які знаходяться неподалік від Картахени. Цей день буде присвячений снорклінгу та купанню в кришталево чистій воді Карибського моря.

Ввечері зустрічаємо захід сонця з виглядом на море.

Ночівля в Картахені.

16

Переїзд у Санта Марту

5 год переїзд автобусом в Санта-Марту, перше місто, засноване європейцями в Латинській Америці. Після приїзду гуляємо колоніальними вуличками міста.

Ночівля в Санта-Марті. 

17

Трек в “Загублене місто”

Трек триває 4 дні, 3 ночі у супроводі місцевого гіда. Маршрут середнього рівня складності проходить через вологий тропічний ліс, дистанція - 10-13 км в день. 

Загублене місто (Сьюдад-Пердіда, кечуа Теюна) - одна з найцікавіший пам’яток докулумбової епохи, є колишньою частиною цивілізації чибча, знаходиться на 1300 м.н.р.м, на схилах найвищого прибережного гірського ланцюга у світі - Сьєрра-Невада-де-Санта-Марта. Теюна на 650 років старше ніж Мачу-Пікчу в Перу і займає площу ~ 13 га. Те, що збереглося, являє собою складний комплекс каскадних терас, захованих в тропічних хащах. Круглі тераси, яких тут приблизно 200 штук, з'єднані хитромудрим плетивом містків, а в саме місто ведуть круті сходи на 1200 ступенів.

У треку ми будемо ночувати в тропічних джунглях, викупаємося в гірському озері, відвідаємо село з романтичною назвою Мачете і побачимо побут двох корінних груп індіанців - аруакос і когіс. Вони дотепер проживають на цих заповідних територіях, зберігаючи свої традиції і перекази.

18 Продовження треку в Загублене місто
19 Продовження треку в Загублене місто
20 Продовження треку в Загублене місто
21

Завершення туру.

Повернення додому або відпочинок на пляжах Санта-Марти.

Проголосувало: 0
Дата виїзду
09.02.2022 - Київ
Додаткові дати
21
Ночей
Входить у вартість туру
 • - проживання в готелях 3*зі сніданком (або комфортні гестхауси) окрім треку в Загублене місто;

  - всі наземні трансфери;

  - вхідні квітки;

  - послуги супроводжуючого.

За додаткову оплату
 • - міжнародні перельоти до Панама сіті та повернення з Боготи (орієнтовна вартість 1100$
  - переліт з Панама сіті до Боготи (орієнтовна вартість від 100
  $)

  - три внутрішні перельоти (орієнтовна вартість кожного 45-50$)