АТЛАНТА, НОВИЙ ОРЛЕАН і ДОРОГИ ПІВДНЯ

США
1550 usd

Опис туру

Насичена програма, що включає цікаві екскурсії, краси природи, відвідування міст і визначних місць штатів Півдня - Джоржіо, Луїзіани, Міссісіпі, Алабами, Теннесі, Південної і Північної Кароліни. Узбережжя Мексиканської затоки, Димчасті гори, Велика Міссісіпі, Атланта-місто майбутнього, Білоксі - гральна столиця Півдня, кращий Палац Вандербільтів, вічно веселиться Новий Орлеан ....

Програма туру

Опис
1
Виїзд з Нью-Йорка. Проїзд, в супроводі гіда, через штати Нью - Джерсі, Делавер, Меріленд, Вірджинія, північна Кароліна. Ночівля в районі міст Релі / Дюрем - в районі «Південного Наукового Трикутника» (До групи можна приєднатися в перший день в районі Вашингтона і в інших містах по маршруту руху автобуса).

2
Приїзд до столиці Джорджії Атланти. Розміщення в готелі. Екскурсія по місту. Столиця Джорджії - самий швидко розвивається місто Півдня. Пам'ятки Атланти. Відвідування музею COCA-COLA. Відвідування всесвітньо відомої телестудії CNN *.

3
Просування на південь. Проїзд через штат Алабама. Зупинка в столиці - Монтгонмері. Проїзд через старовинний Мобіл. Відвідування унікального заповідного парку USS Alabama *. Розміщення в готелі.

4
Переїзд в штат Міссісіпі, на Мексиканську затоку. Проїзд через штат Міссісіпі. Коротка зупинка в гральному місті Білоксі. Приїзд в Новий Орлеан. Розміщення в готелі в центрі міста. Вечірня прогулянка.

5
Новий Орлеан. Екскурсія по місту. Мелодії Французького Кварталу. Велика Міссісіпі. Містика старовинних вулиць і кварталів. "Садовий район". Трамвай- "бажання". За бажанням, круїз по Міссісіпі з джазом *. Увечері - відвідування самого знаменитого джазового залу Нового Орлеана.

6
Новий Орлеан. Виїзд за місто, уздовж річки Міссісіпі. Природа Луїзіани. Круїз по затонів і топям, з традиційним наглядом крокодилів *. Відвідування одного з відновлених палаців Старого Півдня, старовинна плантація *.

7
Виїзд з Нового Орлеана. Зупинка в найцікавішому місті Бірмінгам, штат Алабама. Переїзд через штат Джорджія, в Теннесі. Знаменитий місто Чаттануга.

8
Чаттануга. Знайомство з визначними пам'ятками. Відвідування унікальних печер з водоспадом Рубі (за бажанням). Сад каменів. * Проїзд через район Великих димчастий гір. Чудові панорами. Ночівля в районі старовинного Ашвіля, Північна Кароліна.

9
Ашвіл - знаменитий курорт в оточенні Великих димчастий гір. Відвідування унікального палацу, побудованого в стилі французького ренесансу, одного з найкращих палаців сімейства Вандербільтів (відвідування включено): 250 кімнат, рідкісна колекція мистецтв, дивовижні сади, фонтани. Дегустація вин в льохах палацу. Переїзд в Шарлотт.

10 Шарлотт. Продовження знайомства з містом *. (Знайомство з Шарлота ввечері 9-го дня або вранці 10-го дня). Переїзд в Нью-Йорк. (Або можливий зворотний виліт з Шарлота) Закінчення туру.
Проголосувало: 49
Дата виїзду
19.04.2019 - Україна
Додаткові дати
01.05.2019 - Україна
25.05.2019 - Україна
19.06.2019 - Україна
04.07.2019 - Україна
27.07.2019 - Україна
10.08.2019 - Україна
24.08.2019 - Україна
12.09.2019 - Україна
28.09.2019 - Україна
11.10.2019 - Україна
30.10.2019 - Україна
28.11.2019 - Україна
26.12.2019 - Україна
10
Ночей
Входить у вартість туру
 • Проїзд комфортабельним автобусом (або іншим транспортом, в залежності від складу групи);

 • Супровід висококваліфікованим російськомовним гідом;

 • Проживання в готелях туристичного класу;

 • Сніданки щодня;

 • Всі екскурсії за програмою і колійна інформація, податки;
За додаткову оплату
 • Вхідні білети
  Оплата на місці (за бажанням):
  - Студії CNN $ 13;
  - Preservation Hall (джаз) $ 15;
  - Водоспади Рубі $ 13;
  - Сад Каменів $ 15;
  - Круїз по топям (Bayu cruise) $ 18;
  - Старовинна Плантація $ 15;
  - Круїз по Міссісіпі з джазом $ 32;
 • чайові водіям і гідам

 • послуги портьє

 • додаткові екскурсії

 • * При неможливості проведення екскурсії, проводиться заміна відвідувань.
  *** Порядок проведення екскурсій може бути змінений.