Відпочинок в Албанії

Проголосувало: 55
Албанія, фото

Вона зовсім поряд з Адріатичним та Іонічним морями. Звідси рукою подати до Македонії і зовсім близько до Греції. Ця країна не така вивчена туристами, як сусідні Чорногорія чи Косово, але саме ця інтимність робить її неперевершеною для кожного туриста. Ласкаво просимо, в Албанію з компанією La Tour!

Відпочинок в Албанії — це насолода високими горами, зачарованими селами та вражаючим узбережжям, яке простягнулося аж на 362 км. Це країна, де повнісінько маленьких затишних містечок, які мають форму Осману і незліченна скарбниця культурних пам’яток світової культури. 

Албанія сповнена чудових пішохідних маршрутів уздовж берегів Середземного моря та через неперевершені зелені гори. Чисті води глибоких великих і малих озер забезпечують багату та унікальну фауну і флору. Однак, через всесвітнє потепління природні дива поволі зникають. Саме тому так важливо кожному з нас насолодитися особливими краєвидами Албанії зараз.

Для Албанії характерний середземноморський клімат: тепле і навіть спекотне літо, за 30 °C, м'які та дощові зими. Албанія ідеальна країна для літніх подорожей з дітьми на канікулах. Тури в Албанію з Івано-франківська від компанії La Tour — це найкращий відпочинок. 

Найкращі гарячі тури

Гарячі тури в Албанію 2019 з Івано-Франківська — це дешеві та цікаві подорожі від компанії La Tour! .

Щоб обрати оптимальний варіант, вам потрібно:

 • обрати країну;
 • місто вильоту;
 • тривалість туру (кількість днів та ночей);
 • клас готелю;
 • харчування;
 • додаткові побажання.

Туроператор La Tour — це цікава нагода відпочити з будь-яким бюджетом у будь-яку пору року.

Популярні місця

Албанія — країна для усамітнення та сімейного відпочинку. Якщо ви любите культуру, ця країна пропонує безліч визначних пам'яток Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — від албанських Альп на півночі, до внутрішніх османських міст та купальних пляжів Рив'єри на півдні. Якщо ви любите риболовлю — вона прихистить на своїх тихих балканських берегах. А для любителів нічного життя — затишні кафе та бари на берегах водойм.

Тут можна замовити одноденну поїздку на мулі між долиною Валбона та селом Теті на північних албанських Альпах. Південне узбережжя ідеально підходить для багатоденної екскурсії на велосипеді. Можете запланувати пляжний відпочинок на Дурресі, у Шеньцзіні або на Іонічному морі на півдні країни. Або насолодитися прохолодою тихого прозорого озера.

Корисно знати

Мова: албанська та грецька

Релігія: Мусульмани — 50 %, православні — 35%, католики — 15 %.

Путівки в Албанію з Івано-Франківська швидко можна замовити у компанії La Tour. Тим більше, що українцям для подорожі не потрібна віза.

Албанія досягла прогресу у своєму демократичному розвитку ще у минулому столітті. Попри те, що це одна із найбільших країн Європи, вона має погано розвинену транспортну інфраструктуру. Дороги в Албанії — це велика проблема для проживаючих і туристів. 

Наші переваги

Компанія «La Tour» — це досвід організації туристичних подорожей по цілому світу. Наші партнери — перевірені компанії-оператори туристичного ринку з багаторічним досвідом. Саме тому ми впевнені у високій якості надання послуг.

Головні переваги:

 • широкий спектр туристичних послуг для індивідуального та групового відпочинку;
 • гарячі відпочинкові тури в Україні та за кордоном;
 • діловий туризм та бізнес-тури;
 • весільні церемонії для закоханих та багато іншого.

Відпочинок в Албанії від туроператора La Tour— це завжди легко та приємно для будь-якого клієнта.

Разом із туром до Албанії ви можете замовити додаткові послуги:

 • трансфер до готелю;
 • перекладач;
 • екскурсовод.

Ми працюємо для здійснення ваших мрій.


Ми знаходимось